Futbol'da haftanın programı | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

27 Temmuz 2021 - 03:12

Futbol’da haftanın programı

Futbol’da haftanın programı
Son Güncelleme :

02 Ekim 2020 -

Süper Lig ve TFF 1. Lig’de dördüncü hafta, bugün oynanacak maçlarla başlayacak.

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig’de dördüncü hafta bugün oynanacak maçlarla başlayacak. Misli.com 2. Lig ile Misli.com 3. Lig’de üçüncü hafta maçları yapılacak.

Misli.com 3. Lig 2. Grup’ta İskenderun FK-Ağrı 1970 Spor maçı ertelendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:Süper Lig

Bugün:

20.00 MKE Ankaragücü-Hes Kablo Kayserispor (Eryaman)

20.00 Gaziantep FK-Trabzonspor (Kalyon)

Yarın:

13.30 Yeni Malatyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizespor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Fatih Karagümrük (Ülker)

4 Ekim Pazar:

13.30 Yukatel Denizlispor-İttifak Holding Konyaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Park)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 İstanbulspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Yarın:

14.00 Ankara Keçiörengücü-Altay (Aktepe)

14.00 Tuzlaspor-Bursaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Giresunspor-Beypiliç Boluspor (Giresun Atatürk)

19.00 Altınordu-Ankaraspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

4 Ekim Pazar:

14.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Eskişehir Yeni)

16.30 Balıkesirspor-Menemenspor (Balıkesir Atatürk)

16.30 Yılport Samsunspor-Akhisarspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

4 Ekim Pazar:

15.00 Niğde Anadolu FK-Gümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Ankara Demirspor-Hacettepe (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Sancaktepe FK-Uşakspor (15 Temmuz)

15.30 Ergene Velimeşespor-Zonguldak Kömürspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.30 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

19.00 Kocaelispor-Çorum FK (Kocaeli)

19.00 Afjet Afyonspor-Manisa FK (Zafer)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır)

19.00 Kahramanmaraşspor-Hekimoğlu Trabzon (12 Şubat)

Kırmızı Grup:

4 Ekim Pazar:

14.00 1922 Konyaspor-Bodrumspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.30 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Sakaryaspor (Tarsus İlçe)

15.00 Serik Belediyespor-Bayburt Özel İdare (Serik İsmail Oğan)

15.00 Kardemir Karabükspor-Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Mamak FK (Etimesgut Belediye Atatürk)

15.00 GMG Kastamonuspor-Kırşehir Belediyespor (Gazi)

15.30 Turgutluspor-Pendikspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Kırklarelispor-Pazarspor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Eyüpspor-Karacabey Belediyespor (Eyüp)Misli.com 3. Lig

1. Grup

4 Ekim Pazar:

14.30 Artvin Hopaspor-Ofspor (Hopa İlçe)

14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Yeni Malatya)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Nevşehir Gazi)

15.30 Kızılcabölükspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Kızılcabölük Semt)

15.30 Manisaspor-Arnavutköy Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 1877 Alemdağspor-Diyarbekirspor (Alemdağ)

19.00 Bucaspor 1928-Belediye Derincespor (Yeni Buca)

5 Ekim Pazartesi:

15.00 Çankaya FK-Payasspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

2. Grup

4 Ekim Pazar:

14.30 Yomraspor-Tekirdağspor (Yomra)

14.30 Kahta 02 Spor-Nazilli Belediyespor (Kahta)

14.30 Mardin Fosfatspor-Çengelköy (Mardin 21 Kasım)

15.00 Ceyhanspor-Darıca Gençlerbirliği (Ceyhan İlçe)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Karaman Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Belediye Kütahyaspor-Tokatspor (Dumlupınar)

19.00 Fethiyespor-Yozgatspor 1959 (Fethiye İlçe)

3. Grup

4 Ekim Pazar:

14.30 Osmaniyespor-Altındağspor (7 Ocak)

14.30 Erbaaspor-Şile Yıldızspor (Erbaa İlçe)

14.30 Esenler Erokspor-Batman Petrolspor (Vefa)

14.30 Elazığ Karakoçan FK-Somaspor (Elazığ Doğukent)

14.30 Cizrespor-Arhavispor (Batman Şehir)

15.30 Yalovaspor-Çarşambaspor (Yalova Atatürk)

15.30 Gölcükspor-Karşıyaka (Gölcük Şehir)

19.00 Isparta 32 Spor-İçel İdmanyurdu (Isparta Atatürk)

4. Grup:

4 Ekim Pazar:

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Bayrampaşa (Faruk Çelik)

14.30 52 Orduspor-Kozanspor (19 Eylül)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Kelkit İlçe)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Modafen (Dağılgan)

15.00 Alanya Kestelspor-Silivrispor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Düzcespor-Adıyaman 1954 Spor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Bursa Yıldırımspor-Siirt İl Özel İdare (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Muğlaspor (Sultanbeyli Gölet)

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25