Yüzmede genç ve açık yaş uzun kulvar milli takım seçmelerinde Türkiye rekoru | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

28 Ekim 2021 - 07:23

Yüzmede genç ve açık yaş uzun kulvar milli takım seçmelerinde Türkiye rekoru

Yüzmede genç ve açık yaş uzun kulvar milli takım seçmelerinde Türkiye rekoru
Son Güncelleme :

25 Haziran 2021 -

Edirne Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen seçmelerin üçüncü gününde, Enka Spor Kulübü adına yarışan Ekaterina Avramova, 100 metre sırtüstü 1:00.48’lik derecesi ile 19+ yaş kategorisinde Türkiye rekorunun sahibi oldu.

Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçme Yarışları dördüncü gün müsabakalarıyla yarın devam edecek.

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 10 11 24
2 Atakaş Hatayspor 10 11 20
3 Beşiktaş 10 8 20
4 Aytemiz Alanyaspor 10 1 20
5 Fenerbahçe 10 3 19
6 VavaCars Fatih Karagümrük 10 4 18
7 İttifak Holding Konyaspor 10 5 17
8 Galatasaray 10 1 17
9 Altay 10 0 15
10 Adana Demirspor 10 0 13
11 Medipol Başakşehir 10 0 12
12 Gaziantep FK 10 -2 12
13 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
14 Demir Grup Sivasspor 10 2 11
15 Yukatel Kayserispor 10 -4 11
16 GZT Giresunspor 10 -4 9
17 Fraport TAV Antalyaspor 10 -5 9
18 Göztepe 10 -5 8
19 Kasımpaşa 10 -6 6
20 Çaykur Rizespor 10 -14 4
# TAKIMLAR O AV P
1 MKE Ankaragücü 10 13 24
2 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
3 Eyüpspor 10 5 20
4 BB Erzurumspor 9 5 18
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 8 4 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 8 0 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 10 -4 9
15 Manisa FK 10 -6 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 9 4 17
3 Isparta 32 Spor 8 4 15
4 Kırşehir Belediyespor 8 3 14
5 Zonguldak Kömürspor 9 1 13
6 Pazarspor 8 2 13
7 Bucaspor 1928 9 4 13
8 Nazilli Belediyespor 8 2 12
9 Şanlıurfaspor 7 3 12
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 9 4 12
11 Uşakspor A.Ş. 8 -5 10
12 Tarsus İdman Yurdu 8 -1 9
13 Ankara Demirspor 8 -2 8
14 Akhisarspor 8 -6 7
15 Anagold 24Erzincanspor 8 -3 7
16 TECO Karacabey Belediyespor 7 -2 7
17 Kırklarelispor 7 -2 7
18 Eskişehirspor 8 -14 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 9 16 21
2 Silahtaroğlu Vanspor FK 9 8 20
3 Hekimoğlu Trabzon 9 11 19
4 Çorum FK 9 11 18
5 Ankaraspor 9 11 17
6 Sakaryaspor 9 11 17
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 9 3 17
8 Bodrumspor 9 10 16
9 Afjet Afyonspor 9 3 14
10 Somaspor 9 2 14
11 Etimesgut Belediyespor 9 0 14
12 Serik Belediyespor 9 -4 12
13 İnegölspor 9 -4 11
14 Diyarbekirspor 9 -1 10
15 Sarıyer 9 -6 10
16 Ergene Velimeşespor 9 -14 7
17 Turgutluspor 9 -7 6
18 Niğde Anadolu FK 9 -18 4
19 Adıyaman FK 9 -10 3
20 Kahramanmaraşspor 9 -22 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0