sakarya tatil yerleri

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

Adıyaman Evden Eve Nakliyat Besni Evden Eve Nakliyat Çelikhan Evden Eve Nakliyat Gerger Evden Eve Nakliyat Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Kahta Evden Eve Nakliyat Samsat Evden Eve Nakliyat Sincik Evden Eve Nakliyat Tut Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır escort

İzmir türbanlı escort Adana türbanlı escort Bursa türbanlı escort Antalya türbanlı escort Kocaeli türbanlı escort Mersin türbanlı escort Bakırköy türbanlı escort Şişli türbanlı escort Mecidiyeköy türbanlı escort Taksim türbanlı escort Beşiktaş türbanlı escort Halkalı türbanlı escort Şirinevler türbanlı escort Beylikdüzü türbanlı escort Bahçeşehir türbanlı escort Avcılar türbanlı escort Avrupa yakası türbanlı escort Ataşehir türbanlı escort Kadıköy türbanlı escort Ümraniye türbanlı escort Maltepe türbanlı escort Kartal türbanlı escort Pendik türbanlı escort Tuzla türbanlı escort Anadolu yakası türbanlı escort

Canlı Sonuçlar | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

13 Nisan 2024 - 18:05
bodrum escort bayangaziantep escortgaziantep escortpendik escortbostancı escortkadıköy escortizmir escorthitbetankara escortmatadorbet girişataşehir escort1xbet giriştempobetjojobetcasibomgates of olympus oynaOsiris casinoFatbos casinoFrank casinoaviator oynasweet bonanza oynaMebbistrendyol indirim koduCasibomslot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comelvankent escortstarzbet adamsah.netdeneme bonusubetistcasibomstarzbet girişstarzbet girişbahsegelantalya günlük kiralık evonwingrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomcasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvole24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkombahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbet7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetBeylikdüzü Escortbodrum escort bayangaziantep escortgaziantep escortpendik escortbostancı escortkadıköy escortizmir escorthitbetankara escortmatadorbet girişataşehir escort1xbet giriştempobetjojobetcasibomgates of olympus oynaOsiris casinoFatbos casinoFrank casinoaviator oynasweet bonanza oynaMebbistrendyol indirim koduCasibomslot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comelvankent escortstarzbet adamsah.netdeneme bonusubetistcasibomstarzbet girişstarzbet girişbahsegelantalya günlük kiralık evonwingrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomcasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvole24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkombahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbet7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetBeylikdüzü Escort
Turkiye - Süper Lig
13:30
Kasımpaşa Kasımpaşa
0 : 2
Tümosan Konyaspor Tümosan Konyaspor
16:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
3 : 1
Gaziantep Gaziantep
19:00
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
19:00
Mondihome Kayserispor Mondihome Kayserispor
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
19:00
 Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
Turkiye - 1. Lig
13:30
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
2 : 1
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
16:00
Boluspor Boluspor
1 : 0
Ümraniyespor Ümraniyespor
19:00
Altay Altay
19:00
Yeni Çorumspor AŞ Yeni Çorumspor AŞ
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:00
İçel İdmanyurdu Spor İçel İdmanyurdu Spor
4 : 0
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
15:00
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
15:00
Bursaspor Bursaspor
15:00
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
4 : 1
Ankaraspor Ankaraspor
15:00
Sarıyer Sarıyer
15:00
Düzcespor Düzcespor
15:00
Menemenspor Menemenspor
0 : 1
Iskenderunspor AS Iskenderunspor AS
İngiltere - Premier Lig
14:30
Newcastle United FC Newcastle United FC
4 : 0
Tottenham Tottenham
17:00
Brentford Brentford
0 : 0
Sheffield United Sheffield United
17:00
Burnley Burnley
0 : 0
Brighton & Hove Albion FC Brighton & Hove Albion FC
17:00
Manchester City FC Manchester City FC
1 : 0
Luton Town Luton Town
17:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
1 : 1
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
19:30
Bournemouth Bournemouth
19:30
Manchester United FC Manchester United FC
İspanya - LaLiga
15:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
3 : 1
Girona Girona
17:15
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
0 : 0
Getafe Getafe
19:30
RCD Mallorca RCD Mallorca
19:30
Real Madrid Real Madrid
22:00
Cadiz Cadiz
22:00
Barcelona Barcelona
Almanya - Bundesliga
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
1 : 0
Köln Köln
16:30
RB Leipzig RB Leipzig
2 : 0
Wolfsburg Wolfsburg
16:30
Mainz 05 Mainz 05
3 : 1
Hoffenheim Hoffenheim
16:30
Borussia Monchengladbach Borussia Monchengladbach
1 : 2
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
16:30
Bochum Bochum
0 : 0
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
19:30
Stuttgart Stuttgart
19:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Fransa - Ligue 1
18:00
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace
0 : 0
Stade Reims Stade Reims
22:00
Stade Rennais Stade Rennais
22:00
Toulouse FC Toulouse FC
İtalya - Serie A
16:00
US Lecce US Lecce
1 : 0
Empoli FC Empoli FC
19:00
Torino FC Torino FC
19:00
Juventus Turin Juventus Turin
21:45
Bologna FC Bologna FC
21:45
AC Monza AC Monza
Hollanda - Eredivisie
17:30
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
2 : 0
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
19:45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
19:45
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
22:00
Almere City FC Almere City FC
22:00
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Belçika - Pro Lig
17:00
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
1 : 1
Eupen Eupen
19:15
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
19:15
VC Westerlo VC Westerlo
21:45
KRC Genk KRC Genk
21:45
Cercle Brugge Cercle Brugge
Portekiz - Liga Portugal
17:30
Vitoria Guimarares Vitoria Guimarares
0 : 1
SC Farense SC Farense
20:00
FC Porto FC Porto
20:00
FC Famalicao FC Famalicao
22:30
Estoril Praia Estoril Praia
22:30
SC Braga SC Braga
Rusya - Premier Lig
14:00
FK Sochi FK Sochi
1 : 0
FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova
16:30
RFK Akhmat Grozny RFK Akhmat Grozny
1 : 5
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
17:00
FK Krasnodar FK Krasnodar
1 : 0
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
19:30
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
19:30
CSKA Moskova CSKA Moskova
İskoçya - Premier Lig
17:00
Aberdeen FC Aberdeen FC
0 : 0
FC Dundee FC Dundee
17:00
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0 : 0
St Mirren St Mirren
17:00
Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
4 : 2
Livingston FC Livingston FC
17:00
Motherwell FC Motherwell FC
0 : 0
Hibernian FC Hibernian FC
17:00
St Johnstone FC St Johnstone FC
0 : 1
Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Qatar-UAE Super Shield
19:30
Al Duhail SC Al Duhail SC
19:30
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
12:00
Konyaspor Konyaspor
2 : 1
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
12:00
Eyupspor Eyupspor
0 : 1
Trabzonspor Trabzonspor
12:00
Boluspor Boluspor
12:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
12:00
Sivasspor Sivasspor
0 : 0
Altınordu FK Altınordu FK
12:00
Ankaraspor Ankaraspor
1 : 1
Antalyaspor Antalyaspor
12:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
2 : 1
Mondihome Kayserispor Mondihome Kayserispor
12:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
12:00
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir FK
12:00
Mke Ankaragucu Mke Ankaragucu
0 : 1
Gazişehir Gaziantep FK Gazişehir Gaziantep FK
13:00
Giresunspor Giresunspor
13:00
Samsunspor Samsunspor
14:00
Beşiktas JK Beşiktas JK
14:00
Galatasaray Galatasaray
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
11:00
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
2 : 1
Adanaspor AŞ Adanaspor AŞ
12:00
Eskişehirspor Eskişehirspor
12:00
Ümraniyespor Ümraniyespor
12:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
2 : 1
Denizlispor Denizlispor
12:00
Manisa Futbol Kulubu Manisa Futbol Kulubu
3 : 1
Altay Altay
12:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
12:00
Yomra Spor U19 Yomra Spor U19
12:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
12:00
Bodrum FK U19 Bodrum FK U19
12:00
Bayrampasa Spor A.S. U19 Bayrampasa Spor A.S. U19
0 : 2
Göztepe Göztepe
12:00
Pendikspor Pendikspor
6 : 0
Bandırmaspor Bandırmaspor
12:00
Sakaryaspor Sakaryaspor
12:00
Bursaspor Bursaspor
İngiltere - Championship
14:30
Leeds United Leeds United
0 : 1
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
17:00
Birmingham City Birmingham City
2 : 0
Coventry City Coventry City
17:00
Bristol City Bristol City
0 : 0
Huddersfield Town Huddersfield Town
17:00
Hull City Hull City
2 : 0
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
17:00
Ipswich Town Ipswich Town
1 : 1
Middlesbrough Middlesbrough
17:00
Millwall Millwall
2 : 1
Cardiff City Cardiff City
17:00
Preston North End Preston North End
0 : 0
Norwich City FC Norwich City FC
17:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
0 : 0
Stoke City Stoke City
17:00
Southampton Southampton
2 : 1
Watford Watford
17:00
Swansea City Swansea City
0 : 0
Rotherham United Rotherham United
17:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
0 : 1
Sunderland Sunderland
İngiltere - Lig 1
17:00
Barnsley Barnsley
1 : 1
Reading Reading
17:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
1 : 1
Portsmouth Portsmouth
17:00
Cambridge United Cambridge United
0 : 1
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
Carlisle United Carlisle United
0 : 1
Blackpool Blackpool
17:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
0 : 1
Bristol Rovers Bristol Rovers
17:00
Derby County Derby County
2 : 0
Leyton Orient London Leyton Orient London
17:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
2 : 0
Northampton Town Northampton Town
17:00
Lincoln City Lincoln City
1 : 1
Wigan Wigan
17:00
Oxford United Oxford United
3 : 0
Peterborough United Peterborough United
17:00
Port Vale Port Vale
2 : 0
Exeter City Exeter City
17:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
0 : 0
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
17:00
Stevenage FC Stevenage FC
0 : 1
Burton Albion Burton Albion
İngiltere - Lig 2
17:00
Crawley Town Crawley Town
1 : 2
Colchester United Colchester United
17:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
0 : 1
Grimsby Town Grimsby Town
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
2 : 0
Accrington Stanley Accrington Stanley
17:00
Gillingham FC Gillingham FC
1 : 0
Barrow Barrow
17:00
Harrogate Town Harrogate Town
0 : 1
Sutton United Sutton United
17:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
1 : 1
Mansfield Town Mansfield Town
17:00
Newport County Newport County
1 : 2
Tranmere Rovers FC Tranmere Rovers FC
17:00
Salford City Salford City
1 : 1
Bradford City Bradford City
17:00
Stockport County FC Stockport County FC
2 : 0
Morecambe FC Morecambe FC
17:00
Swindon Town Swindon Town
0 : 1
Wimbledon Wimbledon
17:00
Walsall Walsall
0 : 2
Notts County Notts County
17:00
Wrexham Wrexham
4 : 0
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
İngiltere - Ulusal Lig
17:00
AFC Fylde AFC Fylde
0 : 0
Southend United Southend United
17:00
Bromley Bromley
2 : 0
Solihull Moors Solihull Moors
17:00
Ebbsfleet United FC Ebbsfleet United FC
0 : 2
Altrincham Altrincham
17:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
0 : 2
Barnet FC Barnet FC
17:00
Hartlepool United Hartlepool United
0 : 1
Dagenham and Redbridge FC Dagenham and Redbridge FC
17:00
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
0 : 1
Eastleigh Eastleigh
17:00
Maidenhead United FC Maidenhead United FC
0 : 0
Gateshead Gateshead
17:00
Oxford City Oxford City
0 : 0
Oldham Athletic Oldham Athletic
17:00
Rochdale Rochdale
0 : 0
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
17:00
Wealdstone Wealdstone
0 : 0
Chesterfield FC Chesterfield FC
17:00
York City FC York City FC
0 : 0
Woking Woking
19:30
Aldershot Town FC Aldershot Town FC
19:30
Boreham Wood FC Boreham Wood FC
İspanya - LaLiga 2
17:15
Sporting de Gijon Sporting de Gijon
1 : 0
Cartagena Cartagena
19:30
Real Valladolid Real Valladolid
19:30
CD Eldense CD Eldense
22:00
Levante Levante
22:00
SD Amorebieta SD Amorebieta
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
1 : 1
Sporting Club de Huelva Sporting Club de Huelva
15:00
SD Eibar SD Eibar
3 : 0
Sevilla FC Sevilla FC
17:00
Levante Las Planas FC Levante Las Planas FC
17:00
Real Betis Seville Real Betis Seville
19:30
FC Barcelona FC Barcelona
19:30
Villarreal CF Villarreal CF
İspanya - Primera Federacion
17:00
UE Cornella UE Cornella
17:00
CD Arenteiro CD Arenteiro
17:00
Cordoba Cordoba
17:00
Alcoyano Alcoyano
17:00
CD San Fernando CD San Fernando
17:00
CF Intercity CF Intercity
17:00
Merida AD Merida AD
17:00
Algeciras CF Algeciras CF
19:00
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
19:00
CF Rayo Majadahonda CF Rayo Majadahonda
19:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
19:00
Real Sociedad San Sebastian B Real Sociedad San Sebastian B
21:00
Sestao River Club Sestao River Club
21:00
Real Union Irun Real Union Irun
21:00
CD Teruel CD Teruel
21:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
İspanya - Segunda Federacion
17:00
CD Egues CD Egues
17:00
Barakaldo CF Barakaldo CF
17:00
Cadiz CF B Cadiz CF B
17:00
Orihuela Orihuela
17:30
Racing Club Villalbes Racing Club Villalbes
17:30
CD Cayon CD Cayon
17:30
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
17:30
Naxara CD Naxara CD
18:00
CD Estepona CD Estepona
18:00
FC Cartagena B FC Cartagena B
18:00
CD Manchego Ciudad Real CD Manchego Ciudad Real
18:00
CA Antoniano CA Antoniano
19:00
Arandina CF Arandina CF
19:00
Real Aviles CF Real Aviles CF
19:30
Ourense CF Ourense CF
19:30
Coruxo FC Coruxo FC
20:00
Utebo FC Utebo FC
20:00
UD Mutilvera UD Mutilvera
20:30
CF Badalona Futur CF Badalona Futur
20:30
Cerdanyola del Valles Cerdanyola del Valles
Almanya - 2. Bundesliga
14:00
Paderborn Paderborn
1 : 1
Karlsruher Karlsruher
14:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
4 : 0
Osnabrück Osnabrück
14:00
Wehen Wehen
0 : 2
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
21:30
Schalke 04 Schalke 04
21:30
Nürnberg Nürnberg
Almanya - 3. Lig
15:00
Ulm 1846 Ulm 1846
2 : 0
SC Preussen 06 Munster SC Preussen 06 Munster
15:00
SC Verl SC Verl
3 : 1
Erzgebirge Erzgebirge
15:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
1 : 1
Ingolstadt Ingolstadt
15:00
Unterhaching Unterhaching
4 : 1
Lubeck Lubeck
15:00
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
4 : 2
Hallescher FC Hallescher FC
17:30
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
0 : 0
Sandhausen Sandhausen
Fransa - Championnat National U19
13:00
Bastia SC Bastia SC
1 : 0
US Colomiers US Colomiers
14:00
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
2 : 2
OGC Nice OGC Nice
15:00
GFC Ajaccio GFC Ajaccio
15:00
AS Monaco FC AS Monaco FC
15:30
US Concarneau US Concarneau
15:30
Angers SCO Angers SCO
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:00
Ea Guingamp Ea Guingamp
15:00
Paris Saint-Germain FC Paris Saint-Germain FC
15:00
Montpellier HSC Montpellier HSC
1 : 2
LOSC Lille LOSC Lille
15:30
Dijon FCO Dijon FCO
15:30
Le Havre AC Le Havre AC
Fransa - Ligue 2
16:00
Ajaccio Ajaccio
2 : 0
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
20:00
Bordeaux Bordeaux
20:00
Sporting Bastia Sporting Bastia
20:00
Caen Caen
20:00
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
20:00
Valenciennes Valenciennes
20:00
Pau FC Pau FC
20:00
Troyes Troyes
20:00
Paris FC Paris FC
20:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
Guingamp Guingamp
20:00
Grenoble Grenoble
20:00
Angers Angers
20:00
US Quevilly-Rouen Metropole US Quevilly-Rouen Metropole
20:00
Auxerre Auxerre
20:00
Stade Lavallois MFC Stade Lavallois MFC
20:00
FC Annecy FC Annecy
20:00
US Concarneau US Concarneau
20:00
Amiens Amiens
İtalya - Bahar Şampiyonası
12:00
AC Milan AC Milan
3 : 2
Empoli FC Empoli FC
12:00
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
3 : 1
Atalanta BC Atalanta BC
14:00
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
3 : 1
Genoa CFC Genoa CFC
14:00
Juventus Turin Juventus Turin
3 : 3
AS Roma AS Roma
16:00
Hellas Verona FC Hellas Verona FC
16:00
AC Monza AC Monza
İtalya - Campionato Primavera 2
12:00
Ascoli Calcio 1898 FC Ascoli Calcio 1898 FC
2 : 0
SS Monopoli SS Monopoli
12:00
Benevento Calcio Benevento Calcio
3 : 2
Ternana Calcio Ternana Calcio
12:00
Spezia Calcio Spezia Calcio
1 : 2
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
13:30
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
13:30
FC Sudtirol Bolzano FC Sudtirol Bolzano
14:00
Palermo FC Palermo FC
1 : 1
Pisa Calcio Pisa Calcio
15:30
FC Crotone FC Crotone
15:30
SSC Napoli SSC Napoli
16:00
AC Feralpisalo AC Feralpisalo
16:00
AS Cittadella AS Cittadella
16:00
LR Vicenza LR Vicenza
16:00
Udinese Calcio Udinese Calcio
16:00
Calcio Padova Calcio Padova
16:00
AC Reggiana 1919 AC Reggiana 1919
16:00
Parma Calcio 1913 Parma Calcio 1913
16:00
US Albinoleffe US Albinoleffe
16:00
AC Renate AC Renate
16:00
Brescia Calcio Brescia Calcio
16:00
Spal Spal
16:00
Como 1907 Como 1907
16:00
Venezia FC Venezia FC
16:00
US Cremonese US Cremonese
16:00
SSC Bari SSC Bari
16:00
Virtus Entella Virtus Entella
16:00
Perugia Perugia
16:00
Cesena Cesena
16:00
US Salernitana US Salernitana
2 : 2
Pescara Calcio Pescara Calcio
İtalya - Serie A, Kadınlar
16:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
2 : 1
Inter Milano Inter Milano
İtalya - Serie B
15:00
Cittadella Cittadella
0 : 0
Ascoli Ascoli
15:00
Como 1907 Como 1907
2 : 1
SSC Bari SSC Bari
15:00
US Cremonese US Cremonese
1 : 2
Ternana Calcio Ternana Calcio
15:00
Pisa SC Pisa SC
3 : 1
Feralpisalo Feralpisalo
15:00
Sampdoria Genoa Sampdoria Genoa
0 : 1
FC Sudtirol Bolzano FC Sudtirol Bolzano
17:15
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
0 : 1
Palermo FC Palermo FC
17:15
Lecco Lecco
0 : 0
Reggiana Reggiana
17:15
Parma Parma
0 : 0
Spezia Calcio Spezia Calcio
İtalya - Serie C, Grup A
17:15
Albinoleffe Albinoleffe
0 : 0
Renate Renate
19:30
Novara FC Novara FC
19:30
Legnago Salus Legnago Salus
19:30
Pro Sesto Pro Sesto
19:30
Lumezzane Lumezzane
19:30
Alessandria Alessandria
19:30
PRO Patria PRO Patria
19:30
AC Trento AC Trento
19:30
PRO Vercelli 1892 PRO Vercelli 1892
21:45
Calcio Padova Calcio Padova
21:45
Atalanta U23 Atalanta U23
21:45
Virtus Verona Virtus Verona
21:45
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
İtalya - Serie C, Grup C
17:15
Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia
1 : 0
Giugliano Calcio 1928 Giugliano Calcio 1928
17:15
SSD Brindisi SSD Brindisi
1 : 0
ASD Sorrento 1945 ASD Sorrento 1945
19:30
Potenza Calcio Potenza Calcio
19:30
Foggia Foggia
İtalya - Serie D,G Grubu
16:00
Boreale Don Orione Calcio Boreale Don Orione Calcio
16:00
Cavese Cavese
Hollanda - Tweede Divisie
15:30
Assen Assen
15:30
SSV Scheveningen SSV Scheveningen
15:30
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30
VV Noordwijk VV Noordwijk
15:30
K.v.v. Quick Boys K.v.v. Quick Boys
15:30
FC Lisse FC Lisse
15:30
ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk
15:30
Hardenberg Hardenberg
15:30
De Treffers De Treffers
16:00
Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC
16:00
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
16:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
16:00
SV Spakenburg SV Spakenburg
16:00
Almere City FC Almere City FC
16:00
GVVV GVVV
16:30
VV Katwijk VV Katwijk
16:30
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
15:30
de Graafschap de Graafschap
15:30
GO Ahead Eagles GO Ahead Eagles
15:45
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
15:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
16:00
SC Cambuur SC Cambuur
16:00
FC Groningen FC Groningen
16:00
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
16:00
FC Twente Heracles FC Twente Heracles
Belçika - Challenger Pro Lig
17:00
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
0 : 0
RSC Anderlecht Futures RSC Anderlecht Futures
21:00
FCV Dender EH FCV Dender EH
21:00
Zulte Zulte
21:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
21:00
Lommel SK Lommel SK
Belçika - Nationale 1
20:30
Jeugd KAA Gent Jeugd KAA Gent
20:30
KFC Dessel Sport KFC Dessel Sport
20:30
Kvv Thes Sport Tessenderlo Kvv Thes Sport Tessenderlo
20:30
Capellen Capellen
21:00
Royal Excelsior Virton Royal Excelsior Virton
21:00
Yound Reds Antwerpen U23 Yound Reds Antwerpen U23
21:00
KSK Heist KSK Heist
21:00
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
21:00
Jeugd Royal Charleroi SC Jeugd Royal Charleroi SC
21:00
Raal La Louviere Raal La Louviere
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
14:30
RSC Anderlecht Bayanlar RSC Anderlecht Bayanlar
14:30
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
15:00
SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem
15:00
Sporting du Pays de Charleroi Sporting du Pays de Charleroi
15:15
Club Brugge YLA Club Brugge YLA
15:15
KAA Gent KAA Gent
21:00
Yellow-Red KV Mechelen Yellow-Red KV Mechelen
21:00
FC Femina White Star Woluwe FC Femina White Star Woluwe
Belçika - U21 Pro Ligi
16:00
Jeugd KVC Westerlo Jeugd KVC Westerlo
16:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
17:00
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
17:00
Clube de Albergaria Clube de Albergaria
17:00
SF Damaiense SF Damaiense
17:00
CA Ouriense CA Ouriense
17:00
SCU Torreense SCU Torreense
17:00
Rp FC Rp FC
Portekiz - İkinci Lig
13:00
CF Os Belenenses CF Os Belenenses
1 : 0
Academico de Viseu FC Academico de Viseu FC
16:00
UD Leiria UD Leiria
3 : 1
Vilaverdense FC Vilaverdense FC
17:30
SL Benfica B SL Benfica B
0 : 0
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
17:30
CD Tondela CD Tondela
0 : 1
FC Penafiel FC Penafiel
Portekiz - Liga Portugal 3
13:00
SC Braga B SC Braga B
2 : 1
Varzim SC Varzim SC
17:00
Atletico Clube de Portugal Atletico Clube de Portugal
17:00
FC Alverca SAD FC Alverca SAD
17:00
1 Dezembro 1 Dezembro
17:00
CA Pero Pinheiro CA Pero Pinheiro
17:00
Amora FC Amora FC
17:00
Caldas Caldas
19:00
Sporting Lisbon B Sporting Lisbon B
19:00
FC Oliveira do Hospital FC Oliveira do Hospital
19:30
Academica de Coimbra Academica de Coimbra
19:30
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
Portekiz - U19 Şampiyonası
13:00
Rio Ave FC Rio Ave FC
1 : 1
Maritimo Maritimo
13:00
FC Alverca FC Alverca
1 : 1
SC Lusitania Angra U19 SC Lusitania Angra U19
13:00
Sporting CP Sporting CP
1 : 2
SC Braga SC Braga
13:00
Academico Viseu Academico Viseu
2 : 2
Sporting Clube Farense Sporting Clube Farense
17:00
Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
17:00
Chaves Chaves
17:00
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
17:00
FC Vizela FC Vizela
17:00
FC Famalicao FC Famalicao
17:00
SL Benfica SL Benfica
18:00
SC Beira-Mar SC Beira-Mar
18:00
Academica Coimbra Academica Coimbra
18:00
SCU Torreense SCU Torreense
18:00
OS Belenenses OS Belenenses
18:00
GD Estoril Praia GD Estoril Praia
18:00
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
Rusya - 1. Liga
09:00
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
4 : 1
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
16:00
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
1 : 2
FC Tyumen FC Tyumen
16:00
Chernomorets Novorossijsk Chernomorets Novorossijsk
0 : 0
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
17:00
FK Khimki FK Khimki
0 : 0
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
Rusya - 2. Liga, Division A
12:00
Torpedo Miass Torpedo Miass
12:00
FK Volga Ulyanovsk FK Volga Ulyanovsk
14:00
FC Kaluga FC Kaluga
14:00
Dinamo Brjansk Dinamo Brjansk
14:00
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
1 : 1
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
14:30
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
14:30
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
16:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16:00
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
15:00
FK Angusht Nazran FK Angusht Nazran
15:00
FC Astrakhan FC Astrakhan
15:00
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
15:00
FC Sevastopol FC Sevastopol
16:00
Stroitel Kamensk Stroitel Kamensk
1 : 0
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
16:00
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
16:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya FC Kuban Holding Pavlovskaya
17:00
FC Rubin Yalta FC Rubin Yalta
17:00
FC Dynamo-2 Makhachkala FC Dynamo-2 Makhachkala
17:00
FC Legion-Dynamo Makhachkala FC Legion-Dynamo Makhachkala
17:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
13:00
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
2 : 2
Rodina-M Rodina-M
14:00
Dinamo Moscow Reserves Dinamo Moscow Reserves
1 : 0
FC Zenit-2 St Petersburg FC Zenit-2 St Petersburg
14:30
Yenisey 2 Krasnoyarsk Yenisey 2 Krasnoyarsk
14:30
FK Znamya Truda FK Znamya Truda
15:00
Dinamo St Petersburg Dinamo St Petersburg
15:00
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
14:00
FK Ryazan FK Ryazan
1 : 1
Spartak Tambov Spartak Tambov
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
11:00
FC Ural-2 Yekaterinburg FC Ural-2 Yekaterinburg
1 : 1
Uralets-TS Nizhny Tagil Uralets-TS Nizhny Tagil
13:00
Amkar Perm Amkar Perm
13:00
FC Volna Nizhny Novgorod FC Volna Nizhny Novgorod
15:00
FC Orenburg-2 FC Orenburg-2
1 : 3
Rubin-2 Kazan Rubin-2 Kazan
15:00
FC Lada-Tolyatti FC Lada-Tolyatti
15:00
FC Krylia Sovetov Samara-2 FC Krylia Sovetov Samara-2
15:00
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
15:00
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
16:30
FK Akron-2 Tolyatti FK Akron-2 Tolyatti
16:30
Dinamo Kirov Dinamo Kirov
İskoçya - Lig 1
17:00
Alloa Athletic FC Alloa Athletic FC
0 : 0
Montrose Montrose
17:00
Annan Athletic FC Annan Athletic FC
2 : 2
Cove Rangers FC Cove Rangers FC
17:00
Kelty Hearts FC Kelty Hearts FC
1 : 0
Stirling Albion FC Stirling Albion FC
17:00
Queen of The South FC Queen of The South FC
0 : 0
Edinburgh City FC Edinburgh City FC
19:30
Hamilton Academical FC Hamilton Academical FC
19:30
Falkirk FC Falkirk FC
İskoçya - Lig 2
17:00
Dumbarton FC Dumbarton FC
0 : 0
Clyde FC Clyde FC
17:00
East Fife East Fife
1 : 3
Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose
17:00
Peterhead Peterhead
0 : 0
Forfar Athletic FC Forfar Athletic FC
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
1 : 0
Elgin City FC Elgin City FC
17:00
Spartans Spartans
0 : 0
Stranraer Stranraer
İskoçya - Şampiyona
17:00
Airdrieonians FC Airdrieonians FC
1 : 0
Dunfermline Athletic FC Dunfermline Athletic FC
17:00
Ayr United FC Ayr United FC
3 : 0
Arbroath FC Arbroath FC
17:00
Queens Park FC Queens Park FC
0 : 1
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle FC
17:00
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
0 : 0
Partick Thistle FC Partick Thistle FC
ABD - ABD MLS
23:45
Portland Timbers Portland Timbers
23:45
Los Angeles FC Los Angeles FC
ABD - MLS Next Pro
04:00
Austin FC II Austin FC II
0 : 1
Saint Louis City SC 2 Saint Louis City SC 2
ABD - NISA
00:00
Georgia Lions FC Georgia Lions FC
1 : 1
Club de Lyon FC Club de Lyon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00
Houston Dash Houston Dash
1 : 3
Washington Spirit Washington Spirit
04:30
Utah Royals FC Utah Royals FC
0 : 1
Orlando Pride Orlando Pride
ABD - USL Lig 1
01:30
One Knoxville SC One Knoxville SC
0 : 1
Union Omaha SC Union Omaha SC
02:30
Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence
1 : 0
Greenville Triumph SC Greenville Triumph SC
ABD - USL Şampiyonası
23:00
Loudoun United Fc Loudoun United Fc
23:00
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00
FC Schalke 04 FC Schalke 04
1 : 0
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
12:00
Fortuna Dusseldorf Fortuna Dusseldorf
1 : 2
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
12:00
VFL Bochum VFL Bochum
3 : 1
1. FC Cologne 1. FC Cologne
14:00
SC Paderborn 07 SC Paderborn 07
14:00
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
14:00
SC Verl SC Verl
14:00
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
11:30
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
1 : 3
Bayern Münih Bayern Münih
12:00
FSV Mainz FSV Mainz
2 : 5
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
13:30
VFB Stuttgart VFB Stuttgart
13:30
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
14:00
FC Augsburg FC Augsburg
0 : 3
Karlsruher SC Karlsruher SC
16:00
Greuther Furth Greuther Furth
16:00
TSG Hoffenheim TSG Hoffenheim
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
12:00
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
12:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
12:00
FC St Pauli FC St Pauli
0 : 1
1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin
14:00
RB Leipzig RB Leipzig
3 : 2
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
14:00
VFL Wolfsburg VFL Wolfsburg
14:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
15:00
Hamburger SV Hamburger SV
15:00
Hertha BSC Hertha BSC
15:00
Werder Bremen Werder Bremen
4 : 2
SV Meppen SV Meppen
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
13:00
Freiburg Freiburg
1 : 4
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
15:00
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
2 : 0
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
15:00
FC Deisenhofen FC Deisenhofen
15:00
Schwaben Augsburg Schwaben Augsburg
15:00
TSV 1865 Dachau TSV 1865 Dachau
15:00
VFR Garching VFR Garching
15:00
TSV Landsberg am Lech TSV Landsberg am Lech
15:00
1. FC Sonthofen 1. FC Sonthofen
15:00
TSV 1874 Kottern TSV 1874 Kottern
15:00
TSV 1860 Munich II TSV 1860 Munich II
16:00
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
16:00
Ismaning Ismaning
16:30
TSV 1861 Nordlingen TSV 1861 Nordlingen
16:30
SV Erlbach SV Erlbach
17:00
FC Pipinsried FC Pipinsried
17:00
Heimstetten Heimstetten
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
15:00
Ingolstadt 04 (A) Ingolstadt 04 (A)
3 : 3
Bayern Hof Bayern Hof
16:00
ASV Neumarkt ASV Neumarkt
16:00
ATSV Erlangen ATSV Erlangen
17:00
FC Coburg FC Coburg
17:00
ASV Cham ASV Cham
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
15:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
3 : 0
Ansbach Ansbach
15:00
1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05
0 : 2
FV Illertissen FV Illertissen
15:00
FC Wurzburger Kickers FC Wurzburger Kickers
4 : 0
Turkgucu Munich Turkgucu Munich
15:00
Nürnberg (A) Nürnberg (A)
2 : 1
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
15:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
1 : 2
Greuther Furth II Greuther Furth II
15:00
Vilzing Vilzing
3 : 1
Buchbach Buchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
15:00
VfR 1921 Aalen VfR 1921 Aalen
2 : 3
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
15:00
TSG Balingen 1848 TSG Balingen 1848
0 : 5
Hoffenheim (A) Hoffenheim (A)
15:00
Ein. Frankfurt (A) Ein. Frankfurt (A)
5 : 0
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
15:00
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
1 : 0
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
15:00
TSV Steinbach 1921 TSV Steinbach 1921
0 : 2
FSV Frankfurt 1899 FSV Frankfurt 1899
15:00
Koblenz 1911 Koblenz 1911
0 : 1
Freiburg Freiburg
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
14:00
Chemnitzer Chemnitzer
1 : 3
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
14:00
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
3 : 1
Dynamo Dynamo
15:00
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
0 : 1
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
15:00
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
1 : 1
SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
15:30
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
3 : 3
Oldenburg Oldenburg
16:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
4 : 1
TSV Havelse TSV Havelse
Almanya Amatör - Bremen-Liga
14:00
BTS Neustadt BTS Neustadt
2 : 1
OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
14:00
Vatan Sport Vatan Sport
2 : 4
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
15:00
Brinkumer Brinkumer
15:00
SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Vegesack
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
15:00
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
15:00
FC Giessen FC Giessen
15:00
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
15:00
Hanauer SC Hanauer SC
15:00
VfB Marburg VfB Marburg
16:00
FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
16:00
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
16:00
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
3 : 0
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
16:00
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
16:00
Hunfelder SV 1919 Hunfelder SV 1919
17:00
SV Adler Weidenhausen SV Adler Weidenhausen
17:00
Steinbach Steinbach
Almanya Amatör - Oberliga BW
15:00
TSG Backnang TSG Backnang
15:00
Offenburger Offenburger
15:00
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
15:00
FV Ravensburg FV Ravensburg
15:00
FSV Hollenbach FSV Hollenbach
15:00
1 FC Normannia Schwabisch Gmund 1 FC Normannia Schwabisch Gmund
16:30
08 Villingen 08 Villingen
16:30
TSV Essingen TSV Essingen
16:30
Mannheim Mannheim
16:30
FSV 08 Bietigheim-Bissingen FSV 08 Bietigheim-Bissingen
16:30
SSV Reutlingen SSV Reutlingen
16:30
FC Denzlingen FC Denzlingen
16:30
SV Oberachern SV Oberachern
16:30
Nöttingen Nöttingen
17:00
Atsv Mutschelbach Atsv Mutschelbach
17:00
FC Holzhausen FC Holzhausen
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
14:00
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
14:00
Halstenbek Rellingen Halstenbek Rellingen
15:00
FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye Wilhelmsburg
15:00
Duneberger SV Duneberger SV
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
17:00
Sportfreunde Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07
17:00
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
16:00
R. Ehlershausen R. Ehlershausen
16:00
SV Meppen II SV Meppen II
16:00
Oldenburg Oldenburg
16:00
Kickers Emden Kickers Emden
17:00
SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
17:00
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00
SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
15:00
FC Einheit Wernigerode FC Einheit Wernigerode
15:00
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
15:00
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
15:00
FC Grimma FC Grimma
15:00
Plauen Plauen
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
Rostocker FC Rostocker FC
15:00
Optik Rathenow Optik Rathenow
15:00
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949 RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:00
FC Anker Wismar 1997 FC Anker Wismar 1997
15:00
Borussia Berlin Borussia Berlin
15:00
SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
15:00
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
15:00
FC Rot-Weiss Koblenz FC Rot-Weiss Koblenz
16:30
SV Auersmacher SV Auersmacher
16:30
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
16:30
FV Dudenhofen FV Dudenhofen
16:30
FC Cosmos Koblenz FC Cosmos Koblenz
16:30
FC Karbach FC Karbach
16:30
SPVGG Quierschied SPVGG Quierschied
16:30
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
16:30
VfR Baumholder 1886 VfR Baumholder 1886
19:00
FC Bitburg 1919 FC Bitburg 1919
19:00
SV Morlautern SV Morlautern
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
15:00
Wuppertaler Wuppertaler
3 : 0
FC Gutersloh 2000 FC Gutersloh 2000
15:00
Fortuna Cologne Fortuna Cologne
0 : 1
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
15:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
3 : 0
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
15:00
SC Wiedenbruck SC Wiedenbruck
3 : 1
1. FC Cologne II 1. FC Cologne II
15:00
Lippstadt 08 Lippstadt 08
1 : 5
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
15:00
RW Oberhausen RW Oberhausen
0 : 0
Borussia Monchengladbach II Borussia Monchengladbach II
15:00
Fortuna Dusseldorf II Fortuna Dusseldorf II
0 : 0
1. FC Duren 1. FC Duren
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
14:30
TSV Bordesholm TSV Bordesholm
14:30
TSB Flensburg TSB Flensburg
15:00
TSV Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup
15:00
Eckernförder Eckernförder
15:00
SV Todesfelde SV Todesfelde
15:00
Heider Heider
15:30
SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld
15:30
SV Eichede SV Eichede
16:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
16:00
SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche Flensburg 08 II
Andorra - Premier Lig
21:30
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
21:30
FC Penya d`Andorra FC Penya d`Andorra
Angola - Girabola
17:00
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
17:00
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
17:00
Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
17:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:00
Cr Uniao de Malanje Cr Uniao de Malanje
17:30
GD Interclube GD Interclube
17:30
Santa Rita Santa Rita
18:00
Kabuscorp SCP Kabuscorp SCP
18:00
Wiliete SC Wiliete SC
18:00
Atletico Petroleos de Luanda Atletico Petroleos de Luanda
18:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
Arjantin - Copa de la Liga
23:00
CA Tigre CA Tigre
23:00
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
Racing Club Racing Club
21:30
San Luis FC San Luis FC
21:30
Boca Juniors Boca Juniors
Arjantin - Primera B
21:30
CA Excursionistas CA Excursionistas
21:30
Villa Dalmine Villa Dalmine
21:30
CA Acassuso CA Acassuso
21:30
Sacachispas FC Sacachispas FC
21:30
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
21:30
CSCD Laferrere CSCD Laferrere
21:30
CSD Flandria CSD Flandria
21:30
CA Ferrocarril Midland CA Ferrocarril Midland
21:30
CA Villa San Carlos CA Villa San Carlos
21:30
CA Fenix Pilar CA Fenix Pilar
21:30
Argentino de Merlo Argentino de Merlo
21:30
CD Armenio CD Armenio
21:30
CSD Liniers CSD Liniers
21:30
Club Comunicaciones Club Comunicaciones
23:00
CS Dock Sud CS Dock Sud
23:00
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
Arjantin - Primera Nacional
00:00
Nueva Chicago Nueva Chicago
0 : 1
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
21:00
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
21:00
CA Atlanta CA Atlanta
21:05
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
21:05
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
21:30
Club Almagro Club Almagro
21:30
CA Defensores Unidos CA Defensores Unidos
22:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
22:00
CA Aldosivi CA Aldosivi
23:00
CA Chaco For Ever CA Chaco For Ever
23:00
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
23:05
Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino
23:05
CA Estudiantes CA Estudiantes
Arjantin - Torneo Federal A
22:00
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
22:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico CA Ferro Carril Oeste General Pico
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KF Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh
16:00
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
16:00
Luz i Vogel Luz i Vogel
16:00
Lushnja Lushnja
16:00
FK Tomori Berat FK Tomori Berat
16:00
KS Burreli KS Burreli
20:00
Af Elbasani Af Elbasani
20:00
KF Apolonia Fier KF Apolonia Fier
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
Tiran Tiran
1 : 0
KS Kukesi KS Kukesi
19:00
Vllaznia Shkoder Vllaznia Shkoder
19:00
KF Laci KF Laci
19:00
KF Skenderbeu Korce KF Skenderbeu Korce
19:00
KF Teuta KF Teuta
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
16:30
SR Donaufeld SR Donaufeld
16:30
Kremser SC Kremser SC
17:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
17:00
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
17:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
17:30
TWL Elektra TWL Elektra
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
14:00
FC Bergheim FC Bergheim
14:00
First Vienna FC 1894 First Vienna FC 1894
Austria Amateur - Regionalliga Batı
15:00
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
15:00
SC Imst 1933 SC Imst 1933
16:00
SPG Silz / Moetz SPG Silz / Moetz
16:00
SVG Reichenau SVG Reichenau
17:00
Kufstein Kufstein
17:00
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
18:00
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
18:00
Dornbirner SV Dornbirner SV
Avustralya - A-League, Kadınlar
11:30
Western United FC Western United FC
2 : 4
Newcastle Jets Newcastle Jets
Avustralya - A-Ligi
08:30
Western United FC Western United FC
0 : 2
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
10:30
Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC
0 : 2
Newcastle United Jets Newcastle United Jets
12:45
Sydney FC Sydney FC
2 : 1
Western Sydney Wanderers FC Western Sydney Wanderers FC
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Canberra Olympic Canberra Olympic
7 : 2
Yoogali SC Yoogali SC
10:45
Monaro Panthers FC Monaro Panthers FC
1 : 2
O'Connor Knights FC O'Connor Knights FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
1 : 3
Cooks Hill United Cooks Hill United
07:30
New Lambton FC New Lambton FC
0 : 1
Edgeworth FC Edgeworth FC
10:00
Valentine FC Valentine FC
2 : 0
Weston Workers FC Weston Workers FC
11:00
Maitland FC Maitland FC
2 : 0
Lake Macquarie FC Lake Macquarie FC
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
Stirling Macedonia FC Stirling Macedonia FC
4 : 2
Fremantle City Fremantle City
10:00
Inglewood United Inglewood United
0 : 5
Floreat Athena Floreat Athena
10:00
Bayswater City Bayswater City
0 : 3
Perth Redstar FC Perth Redstar FC
10:00
Perth SC Perth SC
2 : 1
Balcatta Balcatta
10:00
Olympic Kingsway SC Olympic Kingsway SC
6 : 3
Perth Glory FC Perth Glory FC
10:00
Western Knights SC Western Knights SC
1 : 1
Armadale SC Armadale SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
08:30
Sturt Lions Sturt Lions
1 : 4
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
08:30
Adelaide University Adelaide University
0 : 2
Salisbury Inter Salisbury Inter
10:45
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
4 : 2
Metro United Metro United
10:45
FFSA NTC FFSA NTC
0 : 3
West Adelaide West Adelaide
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
Moreland City FC Moreland City FC
1 : 4
Manningham United Blues Manningham United Blues
10:00
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
3 : 0
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
11:15
Altona Magic SC Altona Magic SC
1 : 0
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
12:00
Hume City Hume City
0 : 0
Dandenong City SC Dandenong City SC
Avustralya - NSW NPL 1
10:30
NWS Spirit NWS Spirit
3 : 1
Hills United FC Brumbies Hills United FC Brumbies
12:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
12:00
Manly United FC Manly United FC
12:00
St George Saints FK St George Saints FK
12:00
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
Avustralya - Queensland NPL
10:00
Brisbane City FC Brisbane City FC
2 : 3
Wynnum Wolves FC Wynnum Wolves FC
11:30
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
4 : 0
Redlands United FC Redlands United FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
09:15
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
2 : 0
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
11:30
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
3 : 0
Souths United FC Souths United FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:00
Southside Eagles Southside Eagles
2 : 0
St George Willawong FC St George Willawong FC
12:00
Moreton City Excelsior FC 2 Moreton City Excelsior FC 2
1 : 1
Ipswich FC Ipswich FC
12:15
Broadbeach United Broadbeach United
4 : 1
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
Avustralya - Tazmanya NPL
07:00
South Hobart FC South Hobart FC
1 : 1
Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC
07:30
Clarence Zebras FC Clarence Zebras FC
6 : 1
Launceston United SC Launceston United SC
09:30
Riverside Olympic FC Riverside Olympic FC
1 : 5
Devonport City SC Devonport City SC
09:45
Kingborough Lions United FC Kingborough Lions United FC
2 : 1
Launceston City FC Launceston City FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
3 : 0
North Geelong Warriors FC North Geelong Warriors FC
Avusturya - 2. Liga
21:00
Josko Ried Josko Ried
21:00
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
Avusturya - Bundesliga
18:00
Austria Lustenau Austria Lustenau
0 : 0
SCR Altach SCR Altach
18:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 0
FK Austria Wien FK Austria Wien
18:00
WSG Tirol WSG Tirol
0 : 0
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
Gabala FK Gabala FK
1 : 2
PFK TURAN TOVUZ PFK TURAN TOVUZ
18:00
Neftchi Baku PFC Neftchi Baku PFC
1 : 0
ARAZ NAKCHIVAN PFK ARAZ NAKCHIVAN PFK
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
15:00
Volna Pinsk Volna Pinsk
15:00
FC Orsha FC Orsha
16:00
Energetik BGU Minsk Energetik BGU Minsk
16:00
FK Bumprom FK Bumprom
16:00
FC Ostrovets FC Ostrovets
1 : 0
Shakhtyor Soligorsk Reserve Shakhtyor Soligorsk Reserve
17:00
Niva Dolbizno Niva Dolbizno
17:00
FC Lida FC Lida
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
14:00
FC Transmash Mogilev FC Transmash Mogilev
0 : 2
Neman Grodno Neman Grodno
16:00
FC Gomel FC Gomel
0 : 1
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18:00
Isloch Isloch
0 : 0
FK Arsenal Dzerzhinsk FK Arsenal Dzerzhinsk
20:00
FC Torpedo Belaz Zhodino FC Torpedo Belaz Zhodino
20:00
Bate Borisov Bate Borisov
Bosna Hersek - Premier Lig
14:30
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
1 : 2
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
17:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
1 : 0
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
17:30
Celik Zenica Celik Zenica
17:30
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
17:30
FK GORAZDE FK GORAZDE
17:30
Bratstvo Gracanica Bratstvo Gracanica
17:30
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
17:30
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
17:30
FK RADNIK HADZICI FK RADNIK HADZICI
17:30
BFK Simm Bau BFK Simm Bau
17:30
Zvijezda Gradacac Zvijezda Gradacac
17:30
NK Jedinstvo Bihac NK Jedinstvo Bihac
17:30
OFK GRADINA SREBRENIK OFK GRADINA SREBRENIK
17:30
FK Buducnost Banovici FK Buducnost Banovici
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:00
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
17:00
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
17:00
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
17:00
FK Borac Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica
17:00
ROMANIJA PALE ROMANIJA PALE
17:00
Drina Zvornik Drina Zvornik
17:00
Velez Nevesinje Velez Nevesinje
17:00
FK Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje
17:00
FK Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor
17:00
Laktasi Laktasi
17:00
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
17:00
FAMOS VOJKOVICI FAMOS VOJKOVICI
19:30
FK Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca
19:30
FK Omarska FK Omarska
20:00
Modrica Maksima Modrica Maksima
20:00
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
Brezilya - Amapaense
02:00
Oratorio AP Oratorio AP
1 : 0
Independente EC AP Independente EC AP
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
21:00
Clube Do Remo PA Clube Do Remo PA
22:30
3B Sport A&M 3B Sport A&M
22:30
Vf4 PB Vf4 PB
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
01:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
01:00
Gremio RS Gremio RS
02:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
4 : 0
SE Kindermann SC SE Kindermann SC
02:30
Santos FC SP Santos FC SP
1 : 3
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:00
America MG America MG
21:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
22:00
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
22:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
Brezilya - Campeonato Capixaba
23:00
Rio Branco AC ES Rio Branco AC ES
23:00
Rio Branco FC ES Rio Branco FC ES
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
22:00
CE Bento Goncalves RS CE Bento Goncalves RS
22:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
Brezilya - Paraibano
22:30
Botafogo FC PB Botafogo FC PB
22:30
Sousa EC PB Sousa EC PB
Brezilya - Paulista, Serie A2
21:10
Velo Clube SP Velo Clube SP
21:10
EC Noroeste SP EC Noroeste SP
Brezilya - Paulista, Serie A4
02:00
Barretos SP Barretos SP
2 : 1
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
21:00
CA Taquaritinga SP CA Taquaritinga SP
21:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
22:00
Gremio Desportivo SC SP Gremio Desportivo SC SP
22:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
Desportivo Brasil SP Desportivo Brasil SP
21:00
CA Votuporanguense SP CA Votuporanguense SP
23:00
GD Prudente SP GD Prudente SP
23:00
EC Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Porto Velho EC RO Porto Velho EC RO
22:30
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
Brezilya - Roraimense
23:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
23:00
Monte Roraima RR Monte Roraima RR
Brezilya - Sergipano
22:00
AD Confianca SE AD Confianca SE
22:00
CS Sergipe SE CS Sergipe SE
Brezilya - U20 Paulista
12:00
Presidente Prudente FC SP U20 Presidente Prudente FC SP U20
12:00
Tupa SP Tupa SP
21:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
EC Agua Santa EC Agua Santa
21:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:00
Jabaquara AC SP U20 Jabaquara AC SP U20
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
Bulgaristan - B PFG
15:00
FC Maritsa Plovdiv FC Maritsa Plovdiv
15:00
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
17:00
C´Morets Burgas C´Morets Burgas
17:00
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
17:00
Sportist Svoge Sportist Svoge
17:00
PFC Ludogorets Razgrad II PFC Ludogorets Razgrad II
17:00
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
17:00
Liteks Lovech Liteks Lovech
17:00
FK BDIN VIDIN FK BDIN VIDIN
17:00
Montana Montana
17:00
PFC Belasitsa Petrich PFC Belasitsa Petrich
17:00
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
17:00
Marek Dupnica Marek Dupnica
17:00
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
Bulgaristan - Parva Liga
17:45
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
1 : 0
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
20:15
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
20:15
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
Burundi - Ligue A
14:00
Telaviv FC Telaviv FC
14:00
Bumamuru FC Bumamuru FC
14:00
Llb Amasipiri FC Llb Amasipiri FC
14:00
Magara Young Boys Magara Young Boys
16:00
Moso Sugar Company Moso Sugar Company
16:00
Kayanza United FC Kayanza United FC
16:30
AS Inter Star AS Inter Star
16:30
Rukinzo FC Rukinzo FC
16:30
Flambeau Du Centre FC Flambeau Du Centre FC
16:30
Aigle Noir CS Aigle Noir CS
Cebelitarık - Ulusal Lig
17:30
Europa FC Europa FC
17:30
Lions Gibraltar Lions Gibraltar
20:30
College 1975 FC College 1975 FC
20:30
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
Çekya - 1st Division
16:00
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
1 : 3
Sparta Prague Sparta Prague
16:00
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
1 : 2
FK Teplice FK Teplice
16:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
3 : 2
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
19:00
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
19:00
1 FC Slovacko Uherske Hradiste 1 FC Slovacko Uherske Hradiste
Çekya - CFL
11:15
FK Jablonec B FK Jablonec B
1 : 2
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
11:30
SK Dynamo Ceske Budejovice B SK Dynamo Ceske Budejovice B
2 : 1
FK Loko Vltavin FK Loko Vltavin
11:30
FK Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur
3 : 0
FA Povltavska FA Povltavska
11:30
FC Kolin FC Kolin
1 : 0
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
11:30
FK Prepere FK Prepere
0 : 2
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
16:00
FK Banik Sous FK Banik Sous
2 : 2
FC Slovan Liberec B FC Slovan Liberec B
17:30
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
17:30
FK Dukla Prague B FK Dukla Prague B
17:30
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
17:30
FK Chlumec Nad Cidlinou FK Chlumec Nad Cidlinou
Çekya - Divize A
11:15
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
3 : 4
SK Petrin Plzen SK Petrin Plzen
11:15
FC Viktoria Marianske Lazne FC Viktoria Marianske Lazne
1 : 2
Tj Jiskra Domazlice II Tj Jiskra Domazlice II
11:15
SK Aritma Prag SK Aritma Prag
4 : 0
FK Jindrichuv Hradec 1910 FK Jindrichuv Hradec 1910
11:30
FK Komarov FK Komarov
3 : 1
FK Tachov FK Tachov
17:30
FC Rokycany FC Rokycany
17:30
FK Spartak Sobeslav FK Spartak Sobeslav
17:30
SK Otava Katovice SK Otava Katovice
17:30
FK Slavoj Cesky Krumlov FK Slavoj Cesky Krumlov
17:30
SK Klatovy 1898 SK Klatovy 1898
17:30
SK Horovice SK Horovice
17:30
SK Senco Doubravka SK Senco Doubravka
17:30
FK Pribram B FK Pribram B
Çekya - Divize B
11:15
SK Ujezd Praha 4 SK Ujezd Praha 4
1 : 2
Tj Sokol Nespeky Tj Sokol Nespeky
11:15
Brandys Nad Labem Brandys Nad Labem
11:15
Kladno Kladno
11:15
FK Olympie Brezova FK Olympie Brezova
4 : 1
FK Ostrov FK Ostrov
11:15
FK Neratovice Byskovice FK Neratovice Byskovice
2 : 0
SK Steti SK Steti
17:30
SK Cesky Brod SK Cesky Brod
17:30
FK Hvezda Cheb FK Hvezda Cheb
Çekya - Divize C
11:15
Letohrad Letohrad
0 : 5
MFK Trutnov MFK Trutnov
11:30
TJ Velke Hamry TJ Velke Hamry
11:30
FK Turnov FK Turnov
11:30
FC Slavia HK FC Slavia HK
2 : 3
SK Benesov SK Benesov
11:30
SK Kosmonosy SK Kosmonosy
11:30
FK Caslav FK Caslav
12:00
Tj Spoje Praha Tj Spoje Praha
1 : 3
SK Kopana Benatky nad Jizerou SK Kopana Benatky nad Jizerou
17:30
FK Dobrovice FK Dobrovice
17:30
MFk Chrudim B MFk Chrudim B
17:30
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
17:30
Rmsk Cidlina Rmsk Cidlina
Çekya - Divize D
11:15
MSK Breclav MSK Breclav
1 : 1
FK Pelhrimov FK Pelhrimov
11:15
FC Slovan Havlickuv Brod FC Slovan Havlickuv Brod
2 : 0
Slavoj Polna Slavoj Polna
16:30
SK Tatran Zdirec nad Doubravou SK Tatran Zdirec nad Doubravou
16:30
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Çekya - Divize E
16:30
SK Batov 1930 SK Batov 1930
16:30
1 HFK Olomouc 1 HFK Olomouc
16:30
TJ Skastice TJ Skastice
16:30
FK Kozlovice FK Kozlovice
16:30
FK Nove Sady FK Nove Sady
16:30
TJ Slovan Bzenec TJ Slovan Bzenec
16:30
1.FC Viktorie Prerov 1.FC Viktorie Prerov
16:30
SK Jiskra Rymarov SK Jiskra Rymarov
16:30
Sternberk Sternberk
16:30
FC Vsetin FC Vsetin
16:30
Sfk Elko Holesov Sfk Elko Holesov
16:30
Tatran Vsechovice Tatran Vsechovice
17:00
FC Strani FC Strani
17:00
Kostelec Na Hane Kostelec Na Hane
Çekya - Divize F
11:15
FC Vratimov FC Vratimov
4 : 1
Tj Repiste Tj Repiste
11:15
Opava B Opava B
2 : 0
SK Beskyd Frenstat p.R. SK Beskyd Frenstat p.R.
16:30
FK Jesenik FK Jesenik
16:30
FK Bilovec FK Bilovec
16:30
Vitkovice Vitkovice
16:30
MFK Havirov MFK Havirov
Çekya - FNL
11:15
MFK Vyskov MFK Vyskov
1 : 0
MFK Chrudim MFK Chrudim
11:30
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
2 : 1
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
17:30
SK Lisen SK Lisen
0 : 0
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
Çekya - MSFL
11:15
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
2 : 0
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
16:30
FK Hodonin FK Hodonin
16:30
SK Unicov SK Unicov
16:30
FK Frydek Mistek FK Frydek Mistek
16:30
Slovacko B Slovacko B
16:30
1.BFK Frydlant nad Ostravici 1.BFK Frydlant nad Ostravici
16:30
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
16:30
CSK Uhersky Brod CSK Uhersky Brod
16:30
TJ Start Brno TJ Start Brno
16:30
FK Blansko FK Blansko
16:30
SK Hranice SK Hranice
Çekya - U19 1.Grup
11:00
FC Slovan Liberec U19 FC Slovan Liberec U19
2 : 1
FC Vysocina Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19
11:00
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
4 : 2
Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
12:00
Sparta Prague Sparta Prague
5 : 2
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
12:00
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
1 : 2
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
12:00
MFK Frydek Mistek U19 MFK Frydek Mistek U19
1 : 4
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
12:00
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
1 : 3
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
14:00
Slavia Prague Slavia Prague
4 : 0
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
Cezayir - Cezayir Kupası
19:30
CS Constantine CS Constantine
19:30
Ben Aknoun Ben Aknoun
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Yanbian Longding Yanbian Longding
1 : 0
Shijiazhuang Kungfu FC Shijiazhuang Kungfu FC
10:30
Dalian Zhixing FC Dalian Zhixing FC
3 : 2
Liaoning Tieren FC Liaoning Tieren FC
14:30
Nanjing City Nanjing City
0 : 0
Foshan Nanshi FC Foshan Nanshi FC
14:30
Yunnan Yukun Yunnan Yukun
2 : 0
Wuxi Wuguo Wuxi Wuguo
Çin - Çin Süper Ligi
10:30
Henan Henan
1 : 1
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
14:35
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
1 : 1
Beijing Guoan Beijing Guoan
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
Wuhan Jianghan University Wuhan Jianghan University
3 : 1
Zhejiang Hangzhou Zhejiang Hangzhou
10:00
Chongqing Yongchuan Chongqing Yongchuan
1 : 3
Guangdong Meizhou Hakka FC Guangdong Meizhou Hakka FC
10:00
Beijing Bg Phoenix FC Beijing Bg Phoenix FC
1 : 0
Shaanxi Chang An Athletic FC Shaanxi Chang An Athletic FC
Danimarka - 1.Lig
14:00
Kolding IF Kolding IF
0 : 0
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
19:30
FC Helsingoer FC Helsingoer
19:30
Hilleroed Fodbold Hilleroed Fodbold
Danimarka - 2nd Division Doğu
14:45
Frederiksberg Alliancen 2000 Frederiksberg Alliancen 2000
3 : 2
Skive IK Skive IK
15:00
Middelfart BK Middelfart BK
0 : 2
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
15:00
Brabrand IF Brabrand IF
0 : 1
HIK Hellerup HIK Hellerup
Danimarka - 3. Lig
14:00
Vanloese IF Vanloese IF
3 : 1
SFB Oure FA SFB Oure FA
15:00
Naesby BK Naesby BK
1 : 4
BK Frem BK Frem
15:00
Vejgaard BK Vejgaard BK
1 : 0
Young Boys FD Silkeborg Young Boys FD Silkeborg
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
15:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
15:00
Broendby IF Broendby IF
20:00
Koldingq Koldingq
20:00
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
Glostrup FK Glostrup FK
13:00
Alleread FK Alleread FK
14:00
Viby IF Viby IF
14:00
Horsens FS Horsens FS
14:00
Odder IGF Odder IGF
14:00
Arhus Fremad 2 Arhus Fremad 2
14:00
Karlslunde IF Karlslunde IF
14:00
Taarnby FF Taarnby FF
14:00
Frederikssund IK Frederikssund IK
14:00
Sundby Sundby
14:30
Kjellerup IF Kjellerup IF
14:30
OKS OKS
14:30
Norresundby FB Norresundby FB
14:30
B. 1909 B. 1909
14:30
KFUM BK Roskilde KFUM BK Roskilde
14:30
Slagelse BI Slagelse BI
15:00
AB Taarnby AB Taarnby
15:00
B 1908 B 1908
15:00
Herlev IF Herlev IF
15:00
Vb 1968 Vb 1968
15:00
Greve Fodbold Greve Fodbold
15:00
Ringsted IF Ringsted IF
15:00
Naestved IF Naestved IF
15:00
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
16:30
Vorup Vorup
16:30
BK Marienlyst BK Marienlyst
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD Cuenca CD Cuenca
3 : 3
SD Aucas SD Aucas
21:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
21:00
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
23:30
CSD Macara CSD Macara
23:30
Orense SC Orense SC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
21:00
11 Deportivo FC 11 Deportivo FC
21:00
Jocoro FC Jocoro FC
21:00
CD Fuerte San Francisco U20 CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD Platense CD Platense
22:30
Municipal Limeno Municipal Limeno
22:30
AD Isidro Metapan AD Isidro Metapan
23:00
CD Fas CD Fas
23:00
CD Dragon CD Dragon
El Salvador - Segunda Division
23:30
CD Pipil CD Pipil
23:30
CD Santiagueno CD Santiagueno
Ermenistan - Premier Lig
17:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
17:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
Estonya - Esiliiga
19:00
FC Tallinn FC Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
19:00
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
19:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
Estonya - Esiliiga B
15:00
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
1 : 3
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
19:00
Laanemaa Jk Haapsalu Laanemaa Jk Haapsalu
19:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
JK Tabasalu JK Tabasalu
19:00
Viimsi JK Viimsi JK
19:00
Tartu Jk Tammeka Tartu Jk Tammeka
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Estonya - Premium Liiga
12:30
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
1 : 2
Kuressaare Kuressaare
17:00
Trans Narva Trans Narva
0 : 0
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
19:00
FC Nomme United FC Nomme United
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
0 : 0
Shashemene Kenema Shashemene Kenema
19:00
Mekelakeya Mekelakeya
19:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
Faroe Adaları - 1. deild
15:30
B71 Sandoy B71 Sandoy
15:30
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
17:00
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
17:00
B36 B36 Torshavn IITorshavn II B36 B36 Torshavn IITorshavn II
17:00
AB Argir AB Argir
17:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
17:00
HB Torshavn II HB Torshavn II
17:00
NSI Runavik II NSI Runavik II
Fas - Botola Pro D1
19:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
19:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
21:00
Fus Rabat Fus Rabat
21:00
Union Touarga Union Touarga
21:00
Wydad AC Wydad AC
21:00
AS Far Rabat AS Far Rabat
23:00
Hassania Union Sport Agadir Hassania Union Sport Agadir
23:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
Fas - Botola Pro D2
19:00
Chabab Atlas Khenifra Chabab Atlas Khenifra
19:00
Difaa Hassani El Jadidi Difaa Hassani El Jadidi
19:00
CODM Meknes CODM Meknes
19:00
AS Sale AS Sale
19:00
Ittifaq Marrakech Ittifaq Marrakech
19:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
19:00
Olympique Dcheira Olympique Dcheira
19:00
Kawkab Athletic Club of Marrakech Kawkab Athletic Club of Marrakech
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Taguig FC Taguig FC
8 : 0
Philippine Air Force FC Philippine Air Force FC
12:45
Stallion FC Stallion FC
5 : 0
Meralco Manila Meralco Manila
15:30
Don Bosco Garelli United Don Bosco Garelli United
0 : 11
Kaya FC–Iloilo Kaya FC–Iloilo
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
16:00
Grankulla IFK Grankulla IFK
16:00
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
16:00
FC Futura FC Futura
16:00
Myllykosken Pallo -47 Myllykosken Pallo -47
18:00
Lahden Reipas Lahden Reipas
18:00
FC Kiffen FC Kiffen
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
16:00
Sexypoexyt Sexypoexyt
16:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
19:30
FC Inter Turku 2 FC Inter Turku 2
19:30
VJS VJS
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:00
JS Hercules JS Hercules
18:00
Narpes Kraft Narpes Kraft
19:00
OPS Oulu OPS Oulu
19:00
TP-47 TP-47
19:00
SJK Akatemia/2 SJK Akatemia/2
19:00
Jps Jps
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
15:00
Jypk Jypk
15:00
Hps Hps
16:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
4 : 2
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
18:00
FC Honka FC Honka
Finlandiya - Veikkausliiga
14:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
4 : 6
IF Gnistan IF Gnistan
17:00
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
1 : 1
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
Finlandiya - Ykkonen
15:30
KPV Kokkola KPV Kokkola
15:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
16:00
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
16:00
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
16:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
16:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
17:00
VIFK VIFK
17:00
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
19:00
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
19:00
Jazz Pori Jazz Pori
Finlandiya - Ykkosliiga
16:00
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
4 : 0
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
16:00
Salpa Salpa
0 : 3
Jippo Jippo
16:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
2 : 1
Japs Japs
16:00
Turun Palloseura Turun Palloseura
0 : 2
FF Jaro FF Jaro
16:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
3 : 0
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
Galler - Cymru Premier
14:45
Haverfordwest Haverfordwest
3 : 1
Colwyn Bay Colwyn Bay
16:30
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
0 : 2
The New Saints The New Saints
16:30
Newtown AFC Newtown AFC
3 : 0
Caernarfon Town FC Caernarfon Town FC
16:30
Barry Town United FC Barry Town United FC
1 : 1
Aberystwyth Town FC Aberystwyth Town FC
16:30
Pontypridd Town Pontypridd Town
0 : 3
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
16:00
Abertillery Bluebirds Abertillery Bluebirds
16:00
Ammanford Ammanford
16:30
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
16:30
Abergavenny Town Abergavenny Town
16:30
Abergavenny Town Abergavenny Town
16:30
Caerau Ely FC Caerau Ely FC
16:30
Abertillery Bluebirds Abertillery Bluebirds
16:30
Afan Lido Afan Lido
16:30
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
16:30
Trefelin BGC Trefelin BGC
16:30
Carmarthen Town Carmarthen Town
16:30
Llantwit Major Llantwit Major
16:30
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
16:30
Goytre Utd. Goytre Utd.
16:30
Baglan Dragons Baglan Dragons
16:30
Pontardawe Town FC Pontardawe Town FC
16:30
Taffs Well Taffs Well
16:30
Ammanford Ammanford
19:15
Llanelli Town Llanelli Town
19:15
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
16:30
Flint Town United FC Flint Town United FC
16:30
Buckley Town Buckley Town
16:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
16:30
Buckley Town Buckley Town
16:30
Chirk AAA Chirk AAA
16:30
Denbigh Town Denbigh Town
16:30
Flint Town United FC Flint Town United FC
16:30
Gresford Athletic Gresford Athletic
16:30
Prestatyn Town Prestatyn Town
16:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
16:30
Airbus UK Broughton Airbus UK Broughton
16:30
Llandudno FC Llandudno FC
16:30
Caersws Caersws
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
16:30
Bangor 1876 FC Bangor 1876 FC
16:30
Mold Alexandra FC Mold Alexandra FC
16:30
Ruthin Town Ruthin Town
16:30
Porthmadog Porthmadog
16:30
Holywell Town Holywell Town
16:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
16:30
Holywell Town Holywell Town
17:15
Buckley Town Buckley Town
17:15
Gresford Athletic Gresford Athletic
Gana - Premier Lig
21:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
21:00
Karela United Fc Karela United Fc
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
23:00
CSD Municipal CSD Municipal
23:00
H. Xinabajul H. Xinabajul
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
16:00
Supersport United Supersport United
19:00
AmaZulu FC AmaZulu FC
19:00
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:00
FC Aragvi Dusheti FC Aragvi Dusheti
15:00
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
15:00
FC Gareji Sagarejo FC Gareji Sagarejo
3 : 4
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
15:00
FC WIT Georgia FC WIT Georgia
1 : 2
Dinamo-2 Tbilisi Dinamo-2 Tbilisi
18:00
FC Spaeri FC Spaeri
18:00
SFC Shturmi Sartichala SFC Shturmi Sartichala
18:00
FC Lokomotivi Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi
18:00
FC Rustvai FC Rustvai
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Northeast United FC Northeast United FC
3 : 0
Odisha FC Odisha FC
Hindistan - I-Ligi
12:00
Real Kashmir Real Kashmir
1 : 4
Namdhari Sports Academy Namdhari Sports Academy
14:00
Sreenidi Deccan FC Sreenidi Deccan FC
3 : 2
Shillong Lajong FC Shillong Lajong FC
15:30
Mohammedan SC Mohammedan SC
1 : 3
Delhi FC Delhi FC
Hırvatístan - Druga NL
16:00
NK Radnik Krizevci NK Radnik Krizevci
0 : 1
Dugo Selo Dugo Selo
17:30
Nk Marsonia 1909 Nk Marsonia 1909
17:30
NK Trnje NK Trnje
17:30
Belisce Belisce
17:30
Nk Krk Nk Krk
17:30
Jadran Porec Jadran Porec
17:30
NK Hrvace NK Hrvace
Hırvatístan - HNL
17:50
NK Varazdin NK Varazdin
0 : 0
NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
20:00
HNK Gorica HNK Gorica
20:00
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
Hırvatístan - Prva NL
15:50
Orijent 1919 Rijeka Orijent 1919 Rijeka
15:50
NK Zrinski Osjecko NK Zrinski Osjecko
17:30
NK Dugopolje NK Dugopolje
17:30
NK Sesvete NK Sesvete
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Southern District FC Southern District FC
1 : 0
Hong Kong Rangers FC Hong Kong Rangers FC
10:00
Eastern SC Eastern SC
5 : 0
Resources Capital FC Resources Capital FC
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
17:00
Billericay Town Billericay Town
17:00
Cheshunt FC Cheshunt FC
17:00
Canvey Island Canvey Island
17:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
17:00
Carshalton Athletic Carshalton Athletic
17:00
Bognor Regis Bognor Regis
17:00
Chatham Town Chatham Town
17:00
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
17:00
Enfield Town Enfield Town
17:00
Potters Bar Town Potters Bar Town
17:00
Hashtag United Hashtag United
17:00
Concord Rangers Concord Rangers
17:00
Hastings United FC Hastings United FC
17:00
Whitehawk Whitehawk
17:00
Horsham FC Horsham FC
17:00
Cray Wanderers Cray Wanderers
17:00
Lewes Lewes
17:00
Kingstonian FC Kingstonian FC
17:00
Margate FC Margate FC
17:00
Hornchurch FC Hornchurch FC
17:00
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
17:00
Haringey Borough FC Haringey Borough FC
İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00
Bath City FC Bath City FC
17:00
Torquay United Torquay United
17:00
Chelmsford City Chelmsford City
17:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
17:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
17:00
Chippenham Town Chippenham Town
17:00
Farnborough FC Farnborough FC
17:00
Taunton Town Taunton Town
17:00
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond Borough FC
17:00
Dover Athletic Dover Athletic
17:00
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
17:00
Braintree Town FC Braintree Town FC
17:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
17:00
Slough Town Slough Town
17:00
ST Albans City ST Albans City
17:00
Worthing FC Worthing FC
17:00
Truro City Truro City
17:00
Maidstone United FC Maidstone United FC
17:00
Welling United Welling United
17:00
Weymouth FC Weymouth FC
17:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
17:00
Aveley Aveley
17:00
Yeovil Town Yeovil Town
17:00
Dartford FC Dartford FC
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:00
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
17:00
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
17:00
Boston United FC Boston United FC
17:00
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
17:00
Brackley Town FC Brackley Town FC
17:00
Chester FC Chester FC
17:00
Buxton FC Buxton FC
17:00
Bishop´s Stortford Bishop´s Stortford
17:00
Chorley FC Chorley FC
17:00
Banbury United Banbury United
17:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
17:00
Gloucester Gloucester
17:00
Darlington Darlington
17:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
17:00
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
17:00
Peterborough Sports FC Peterborough Sports FC
17:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
17:00
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
17:00
Southport Southport
17:00
Rushall Olympic Rushall Olympic
17:00
Tamworth Tamworth
17:00
South Shields South Shields
17:00
Warrington Town Warrington Town
17:00
Hereford FC Hereford FC
İngiltere Amator - Northern Premier League
17:00
Ashton United FC Ashton United FC
17:00
Ilkeston Town FC Ilkeston Town FC
17:00
Atherton Collieries AFC Atherton Collieries AFC
17:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
17:00
Basford United Basford United
17:00
Macclesfield FC Macclesfield FC
17:00
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
17:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
17:00
G´borough Trinity G´borough Trinity
17:00
Hyde United Hyde United
17:00
Matlock Town Matlock Town
17:00
Guiseley AFC Guiseley AFC
17:00
Morpeth Town Morpeth Town
17:00
Worksop Town Worksop Town
17:00
Warrington Rylands 1906 FC Warrington Rylands 1906 FC
17:00
Lancaster City Lancaster City
17:00
Whitby Town Whitby Town
17:00
Radcliffe FC Radcliffe FC
17:00
Workington Workington
17:00
Marine FC Marine FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
13:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
1 : 3
Fulham FC Fulham FC
18:00
Brighton and Hove Albion Brighton and Hove Albion
18:00
Reading FC Reading FC
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
17:00
Berkhamsted FC Berkhamsted FC
17:00
Barwell FC Barwell FC
17:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
17:00
AFC Sudbury AFC Sudbury
17:00
Coalville Town Coalville Town
17:00
Alvechurch Alvechurch
17:00
Hitchin Town Hitchin Town
17:00
Halesowen Town FC Halesowen Town FC
17:00
Leamington FC Leamington FC
17:00
Stamford Stamford
17:00
Long Eaton United Long Eaton United
17:00
AFC Telford United AFC Telford United
17:00
Mickleover FC Mickleover FC
17:00
Stratford Town Stratford Town
17:00
Redditch United Redditch United
17:00
Leiston Leiston
17:00
Royston Town Royston Town
17:00
Kettering Forest Kettering Forest
17:00
St Ives Town St Ives Town
17:00
Stourbridge Stourbridge
İngiltere Amator - Southern League Premier South
15:30
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
15:30
Basingstoke Town Basingstoke Town
17:00
Walton & Hersham FC Walton & Hersham FC
17:00
Sholing FC Sholing FC
17:00
Tiverton Town Tiverton Town
17:00
Chesham United Chesham United
17:00
Salisbury FC Salisbury FC
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
17:00
Merthyr Town Merthyr Town
17:00
Hendon Hendon
17:00
Hungerford Town Hungerford Town
17:00
Totton Totton
17:00
Gosport Borough Gosport Borough
17:00
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
17:00
Dorchester Town Dorchester Town
17:00
Hanwell Town Hanwell Town
17:00
Didcot Town Didcot Town
17:00
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
17:00
Bracknell Town Bracknell Town
17:00
Winchester City FC Winchester City FC
17:00
Poole Town Poole Town
17:00
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
İrlanda - Birinci Lig
21:30
Longford Town Longford Town
21:30
Bray Wanderers Bray Wanderers
İrlanda - Premier Division, Kadınlar
16:00
Shelbourne FC Kadınlar Shelbourne FC Kadınlar
16:00
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers FC
17:00
DLR Waves DLR Waves
17:00
Cork City Wfc Cork City Wfc
17:00
Cork City Wfc Cork City Wfc
17:00
DLR Waves DLR Waves
19:00
Galway Wfc Galway Wfc
19:00
Bohemian FC Bohemian FC
19:00
Treaty United Treaty United
19:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:30
Athlone Town FC Athlone Town FC
21:30
Peamount United Peamount United
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
18:30
Polvorin FC Polvorin FC
18:30
Viveiro CF Viveiro CF
19:00
CD Estradense CD Estradense
19:00
Atletico Arteixo Atletico Arteixo
19:00
UD Barbadas UD Barbadas
19:00
Rapido de Bouzas Rapido de Bouzas
19:15
Silva SD Silva SD
19:15
UD Somozas UD Somozas
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
19:30
AD Cartaya AD Cartaya
19:30
Puente Genil FC Puente Genil FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
16:45
CE Felanitx CE Felanitx
16:45
UD Alcudia UD Alcudia
17:00
UD Collerense UD Collerense
17:00
SD Portmany SD Portmany
17:00
FC Inter Manacor FC Inter Manacor
17:00
CE Santanyi CE Santanyi
17:30
UD Arenal UD Arenal
17:30
CE Alaior CE Alaior
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
14:30
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
14:30
San Bartolome CF San Bartolome CF
18:30
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
18:30
UD Gran Tarajal UD Gran Tarajal
18:30
CD Santa Ursula CD Santa Ursula
18:30
Lanzarote Lanzarote
19:00
CD Herbania CD Herbania
19:00
CA Victoria CA Victoria
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
17:30
Montecasillas FC Montecasillas FC
17:30
CD Algar CD Algar
18:00
Balsicas Atletico Balsicas Atletico
18:00
Union Molinense CF 2020 Union Molinense CF 2020
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
17:00
Ucd Burlades Ucd Burlades
17:00
CD Ardoi FE CD Ardoi FE
17:00
Beti Kozkor KE Beti Kozkor KE
17:00
CD Cortes Navarre CD Cortes Navarre
17:15
CD Oberena CD Oberena
17:15
CD Huarte CD Huarte
17:30
CD Beti Onak CD Beti Onak
17:30
SD Lagunak SD Lagunak
18:00
CD Avance Ezcabarte CD Avance Ezcabarte
18:00
CD Cantolagua CD Cantolagua
18:00
Pena Sport FC Pena Sport FC
18:00
CD Subiza CD Subiza
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
18:00
Comillas CF Comillas CF
18:00
CD Alfaro CD Alfaro
18:30
Casalarreina CF Casalarreina CF
18:30
CD Varea CD Varea
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
17:30
UD Fraga UD Fraga
17:30
AD Almudevar AD Almudevar
17:30
CD Ebro CD Ebro
17:30
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
18:00
CD Belchite 97 CD Belchite 97
18:00
CF Atletico de Monzon CF Atletico de Monzon
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
17:15
Conquense Conquense
17:15
Atletico Tomelloso Atletico Tomelloso
18:00
CD Villacanas CD Villacanas
18:00
AD San Clemente AD San Clemente
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
18:00
CD Colindres CD Colindres
18:00
UD Samano UD Samano
18:00
CD Bezana CD Bezana
18:00
SD Atletico Albericia SD Atletico Albericia
18:45
CD Revilla CD Revilla
18:45
Velarde CF Velarde CF
19:00
CD Elemental Atletico Mineros CD Elemental Atletico Mineros
19:00
CD Guarnizo CD Guarnizo
19:30
CD Laredo CD Laredo
19:30
UM Escobedo UM Escobedo
20:00
CD Naval CD Naval
20:00
Castro FC Castro FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
17:30
SD Beasain SD Beasain
17:30
Pasaia Ke Pasaia Ke
18:00
CD Anaitasuna CD Anaitasuna
18:00
Scd Durango Scd Durango
18:00
CD Aurrera Ondarroa CD Aurrera Ondarroa
18:00
SD Leioa SD Leioa
19:30
Urduliz Ft Urduliz Ft
19:30
Touring Ke Touring Ke
19:30
CD San Ignacio CD San Ignacio
19:30
CD Padura CD Padura
19:30
Club Portugalete Club Portugalete
19:30
CD Vitoria CD Vitoria
21:30
Anorga Kke Anorga Kke
21:30
Deportivo Alaves C Deportivo Alaves C
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
18:00
FC L Escala FC L Escala
18:00
UE Castelldefels UE Castelldefels
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
17:00
Elche Ilicitano CF Elche Ilicitano CF
17:00
Silla CF Silla CF
18:00
Atzeneta UE Atzeneta UE
18:00
CD Castellon B CD Castellon B
18:00
AC Torrellano AC Torrellano
18:00
CD Soneja CD Soneja
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
17:00
Real Madrid C Real Madrid C
17:00
AD Torrejon CF AD Torrejon CF
18:00
CD Paracuellos Antamira CD Paracuellos Antamira
18:00
CD Leganes B CD Leganes B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
17:45
CD Laguna de Duero CD Laguna de Duero
17:45
SD Ponferradina B SD Ponferradina B
19:00
CD Palencia Cristo Atletico CD Palencia Cristo Atletico
19:00
Cultural Deportiva Leonesa B Cultural Deportiva Leonesa B
19:00
CD Villaralbo CD Villaralbo
19:00
Atletico Tordesillas Atletico Tordesillas
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
14:00
MALAGA B MALAGA B
14:00
Atletico Melilla CF Atletico Melilla CF
İsrail - Alef Ligi
21:30
Hapoel Marmorek FC Hapoel Marmorek FC
21:30
SC Hapoel Lod SC Hapoel Lod
İsrail - Premier Lig
15:30
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
0 : 1
Hapoel Hadera FC Hapoel Hadera FC
17:45
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa FC
1 : 0
Bnei Sakhnin FC Bnei Sakhnin FC
20:00
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv FC
20:00
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
14:00
Onsala BK Onsala BK
2 : 3
Ljungskile SK Ljungskile SK
14:00
Angelholms FF Angelholms FF
2 : 1
FC Rosengaard 1917 FC Rosengaard 1917
17:00
Jönköping Södra Jönköping Södra
0 : 1
Falkenbergs FF Falkenbergs FF
17:00
Torslanda IK Torslanda IK
0 : 0
BK Olympic BK Olympic
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
14:00
Pitea IF Pitea IF
2 : 1
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
14:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
2 : 1
Karlbergs BK Karlbergs BK
14:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
3 : 0
Taby FK Taby FK
17:00
Nordic United FC Nordic United FC
3 : 0
Sollentuna FF Sollentuna FF
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
15:00
IK Gauthiod IK Gauthiod
15:00
Herrestads AIF Herrestads AIF
15:00
Saffle SK Saffle SK
15:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
15:00
IK Konghalla IK Konghalla
15:00
IFK Kumla FK IFK Kumla FK
17:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
17:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
14:00
Viggbyholms IK FF Viggbyholms IK FF
14:00
FC Arlanda FC Arlanda
16:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
16:00
FC Gute FC Gute
17:00
IK Franke IK Franke
17:00
Enkopings SK Enkopings SK
17:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
17:00
FC Jarfalla FC Jarfalla
İsveç - 2. Lig, Norrland
13:00
Algarna Harnosand IF Algarna Harnosand IF
13:00
Kiruna FF Kiruna FF
15:00
Taftea IK Taftea IK
15:00
Skelleftea FF Skelleftea FF
15:00
IFK Luleaa IFK Luleaa
15:00
Ytterhogdals IK Ytterhogdals IK
17:00
Team TG FF Team TG FF
17:00
IFK Östersund IFK Östersund
17:00
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
17:00
Frösö IF Frösö IF
20:00
Gottne IF Gottne IF
20:00
Lucksta IF Lucksta IF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
14:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
1 : 2
IFK Simrishamn IFK Simrishamn
14:00
Osterlen FF Osterlen FF
1 : 0
FBK Balkan FBK Balkan
15:00
IFK Berga IFK Berga
0 : 0
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
17:00
Smedby AIS Smedby AIS
17:00
Huddinge IF Huddinge IF
17:00
IFK Haninge IFK Haninge
17:00
IF Sylvia IF Sylvia
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
13:00
Hittarps IK Hittarps IK
13:00
Vastra Frölunda IF Vastra Frölunda IF
14:00
Jonsereds Jonsereds
14:00
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
14:00
Landvetter IS Landvetter IS
2 : 2
Husqvarna FF Husqvarna FF
15:00
Laholms FK Laholms FK
15:00
IK Tord IK Tord
15:00
BK Astrio BK Astrio
15:00
Lindome GIF Lindome GIF
İsveç - Allsvenskan
16:00
Mjallby AIF Mjallby AIF
1 : 1
AIK AIK
18:30
Vasteras SK Vasteras SK
18:30
Halmstads BK Halmstads BK
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
0 : 0
Linkopings FC Linkopings FC
16:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
4 : 3
IFK Norrkoping DFK IFK Norrkoping DFK
16:00
KIF Orebro DFF KIF Orebro DFF
0 : 1
Hammarby Hammarby
16:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
2 : 0
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
İsveç - Superettan
16:00
Landskrona Bois Landskrona Bois
2 : 1
IK Oddevold IK Oddevold
16:00
Varbergs Varbergs
2 : 0
Östersund FK Östersund FK
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF
2 : 0
Jitex Molndal BK Jitex Molndal BK
15:00
Sundsvalls DFF Sundsvalls DFF
15:00
Gamla Upsala SK Gamla Upsala SK
15:00
Malmo FF Malmo FF
0 : 4
Umea IK Umea IK
17:00
Bollstanas SK Bollstanas SK
17:00
IFK Kalmar IFK Kalmar
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:15
Halmstads BK Halmstads BK
15:15
BK Hacken BK Hacken
16:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
16:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
17:00
IFK Norrkoping FK IFK Norrkoping FK
17:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
18:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
18:00
Djurgardens IF Djurgardens IF
İsviçre - Challange Ligi
19:00
FC Thun FC Thun
19:00
AC Bellinzona AC Bellinzona
19:00
FC Baden FC Baden
19:00
FC Sion FC Sion
İsviçre - Süper Lig
19:00
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
19:00
FC Zurich FC Zurich
19:00
Grasshoppers Club Zurich Grasshoppers Club Zurich
19:00
FC Lugano FC Lugano
21:30
FC St Gallen 1879 FC St Gallen 1879
21:30
Yverdon Sport Yverdon Sport
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:00
Grasshopper Zurich Grasshopper Zurich
18:00
Frauenteam Thun Berner Oberland Frauenteam Thun Berner Oberland
18:00
FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen 1879
18:00
FC Aarau FC Aarau
18:00
Young Boys Bern Young Boys Bern
18:00
FC Luzern FC Luzern
18:00
FC Basel FC Basel
18:00
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
18:00
Servette FC Chenois Servette FC Chenois
18:00
FC Zurich FC Zurich
İsviçre - Yükselme Ligi
15:00
BSC Young Boys BSC Young Boys
3 : 1
FC St. Gallen FC St. Gallen
16:00
FC Basel FC Basel
16:00
SC Cham SC Cham
16:00
Biel Biel
16:00
Etoile Carouge Etoile Carouge
16:00
FC Lugano FC Lugano
16:00
SR Delemont SR Delemont
17:00
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
17:00
SC Kriens SC Kriens
17:00
SC Bruhl St Gallen SC Bruhl St Gallen
17:00
Servette FC Servette FC
17:00
FC Luzern FC Luzern
17:00
FC Bulle FC Bulle
17:00
FC Zurich FC Zurich
17:00
FC Paradiso FC Paradiso
17:00
FC Breitenrain FC Breitenrain
17:00
FC Bavois FC Bavois
İzlanda - Besta deild
17:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
0 : 0
IF Vestri IF Vestri
18:00
KA Akureyri KA Akureyri
18:00
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
İzlanda - Kupa
15:00
UMF Tindastoll UMF Tindastoll
15:00
Magni Magni
16:00
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
16:00
Afturelding Afturelding
16:00
Arborg Arborg
16:00
Arbaer Arbaer
16:00
KA Asvellir KA Asvellir
16:00
RB Keflavik RB Keflavik
17:00
Grotta Grotta
17:00
UMF Njardvik UMF Njardvik
17:00
Vaengir Jupiters Vaengir Jupiters
17:00
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
17:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
17:00
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
18:00
KH Hlidarendi KH Hlidarendi
18:00
Fjolnir Fjolnir
18:30
KV Vesturbaer KV Vesturbaer
18:30
IR Reykjavik IR Reykjavik
19:00
Hottur/Huginn Hottur/Huginn
19:00
IF Volsungur IF Volsungur
19:00
KF Aegir KF Aegir
19:00
Haukar Hafnarfjordur Haukar Hafnarfjordur
Japonya - J.Lig 2
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
2 : 0
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
2 : 2
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
1 : 1
Oita Trinata Oita Trinata
08:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
6 : 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
10:00
Iwaki FC Iwaki FC
2 : 3
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
10:00
Ehime FC Ehime FC
2 : 2
Kagoshima United Kagoshima United
Japonya - J.Lig 3
08:00
SC Sagamihara SC Sagamihara
1 : 0
Fukushima United FC Fukushima United FC
08:00
Nara Club Nara Club
2 : 2
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
Japonya - J.Ligi
08:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
2 : 2
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
1 : 1
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
08:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
0 : 1
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
08:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
09:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 0
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
09:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
1 : 2
Vissel Kobe Vissel Kobe
09:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 0
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
10:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
2 : 2
FC Tokyo FC Tokyo
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
07:00
Nippon SSU Fields Yokohama Nippon SSU Fields Yokohama
2 : 0
Orca Kamogawa FC Orca Kamogawa FC
07:00
Ehime FC Ladies Ehime FC Ladies
1 : 2
Shizuoka SSU Bonita Shizuoka SSU Bonita
Kamerun - Elite One
18:00
Colombe FC Colombe FC
18:00
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
18:00
Stade Renard Stade Renard
18:00
Victoria United Limbe Victoria United Limbe
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
Kanada - Kanada Premier Lig
20:00
Atletico Ottawa Atletico Ottawa
20:00
York United FC York United FC
23:00
Forge FC Hamilton Forge FC Hamilton
23:00
Cavalry FC Cavalry FC
Karadağ - 1. CFL
18:00
Jedinstvo Bijelo Jedinstvo Bijelo
18:00
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
19:00
Petrovac Petrovac
19:00
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
19:00
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
19:00
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
20:00
FK Mornar Bar FK Mornar Bar
20:00
Mladost DG Mladost DG
Karadağ - 2. CFL
17:30
FK Otrant-Olympic Ulcinj FK Otrant-Olympic Ulcinj
17:30
FK Internacional Podgorica FK Internacional Podgorica
18:00
Bokelj Kotor Bokelj Kotor
18:00
Lovcen Lovcen
19:00
FK Podgorica FK Podgorica
19:00
FK Igalo 1929 FK Igalo 1929
19:00
FK Kom Podgorica FK Kom Podgorica
19:00
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
Kazakistan - Kazakistan Kupası
12:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
0 : 3
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
12:00
Atyrau Atyrau
6 : 0
SD Family FC SD Family FC
14:00
FC Zhenis FC Zhenis
14:00
FC Astana FC Astana
16:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
16:00
FK Turan FK Turan
Kenya - Premier Lig
13:00
Kakamega Homeboyz Kakamega Homeboyz
1 : 1
Kariobangi Sharks Kariobangi Sharks
13:00
Nairobi City Stars FC Nairobi City Stars FC
3 : 0
Muranga Seal Muranga Seal
15:00
Nzoia Sugar FC Nzoia Sugar FC
1 : 3
Gor Mahia FC Gor Mahia FC
15:00
Bandari FC Bandari FC
15:00
Bidco United Bidco United
15:00
Sofapaka FC Sofapaka FC
1 : 1
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
16:00
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
16:00
Kenya Police Kenya Police
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
17:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
0 : 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
18:00
Karmiotissa FC Karmiotissa FC
0 : 0
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
19:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
19:00
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:30
Ayia Napa Ayia Napa
16:30
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16:30
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
16:30
Als Omonia Als Omonia
16:30
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
16:30
Ypsonas FC Ypsonas FC
16:30
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
16:30
MEAP Pera Choriou Nisou MEAP Pera Choriou Nisou
16:30
Enad Polis Chrysochous Enad Polis Chrysochous
16:30
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
16:30
Achyronas Onisilos Achyronas Onisilos
16:30
Paeek Paeek
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
16:30
Spartakos Kitiou FC Spartakos Kitiou FC
16:30
Podosfairkos Omilos Ormideia Podosfairkos Omilos Ormideia
16:30
Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion
16:30
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
16:30
Kedros Ayia Marina Skylloura Kedros Ayia Marina Skylloura
16:30
Iraklis Gerolakkou Iraklis Gerolakkou
16:30
Apea Akrotiriou Apea Akrotiriou
16:30
Halkanoras Halkanoras
16:30
Aep Polemidion Aep Polemidion
16:30
Atr. Geroskipou Atr. Geroskipou
16:30
Olympias Lympia Olympias Lympia
16:30
Omonia Psevda Omonia Psevda
16:30
Aspis Pylas Aspis Pylas
16:30
Kouris Erimis Kouris Erimis
Kolombiya - Liga Femenina
21:00
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
21:00
Asociacion Deportivo Pasto Asociacion Deportivo Pasto
23:00
Llaneros FC Llaneros FC
23:00
Alianza FC Alianza FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:05
CD Tolima CD Tolima
2 : 1
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
04:15
AD Cali AD Cali
1 : 1
America de Cali America de Cali
22:00
Fortaleza FC Fortaleza FC
22:00
CD Once Caldas CD Once Caldas
Kolombiya - Primera B
23:30
Boca Juniors de Cali Boca Juniors de Cali
23:30
Tigres FC Tigres FC
Kongo - Premier Lig
17:00
AS Bng AS Bng
17:00
AS Cheminots AS Cheminots
20:00
AS Otoho AS Otoho
20:00
V. Club Mokanda V. Club Mokanda
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Daegu FC II Daegu FC II
0 : 4
Daejeon Korail FC Daejeon Korail FC
08:00
Pocheon Citizen FC Pocheon Citizen FC
1 : 1
Changwon City FC Changwon City FC
08:00
FC Mokpo FC Mokpo
2 : 2
Chuncheon FC Chuncheon FC
09:00
Gimhae FC Gimhae FC
1 : 0
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
2 : 1
Gwangju FC Gwangju FC
08:00
FC Seoul FC Seoul
2 : 4
Pohang Steelers Pohang Steelers
10:30
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
4 : 0
Gangwon FC Gangwon FC
10:30
Jeju United FC Jeju United FC
0 : 2
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
1 : 1
Cheongju FC Cheongju FC
10:30
Busan I Park Busan I Park
3 : 4
FC Anyang FC Anyang
10:30
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
1 : 1
Seongnam FC Seongnam FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
08:00
Mungyeong Sangmu Wfc Mungyeong Sangmu Wfc
2 : 3
Suwon WFC Suwon WFC
08:00
Sejong Sportstoto WFC Sejong Sportstoto WFC
2 : 1
Seoul City WFC Seoul City WFC
08:00
Changnyeong WFC Changnyeong WFC
0 : 1
Gyeongju FC Gyeongju FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Istogu KF Istogu
16:00
KF Drenica Skenderaj KF Drenica Skenderaj
16:00
KF Ferizaj KF Ferizaj
16:00
KF Ulpiana KF Ulpiana
Kosova - Süper Lig
16:00
FC Prishtina FC Prishtina
16:00
SC Gjilani SC Gjilani
16:00
KF Feronikeli KF Feronikeli
16:00
FC Ballkani FC Ballkani
16:00
KF Drita KF Drita
4 : 2
KF Liria Prizren KF Liria Prizren
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
1 : 0
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
Kosta Rika - Primera Division, Women
05:00
Dimas Escazu Dimas Escazu
4 : 0
Puerto Viejo FC Puerto Viejo FC
23:00
Tsunami Azul FF Tsunami Azul FF
23:00
Municipal Pococ Municipal Pococ
Kuzey İrlanda - Premier Lig
17:00
Coleraine FC Coleraine FC
17:00
Glentoran FC Glentoran FC
17:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
17:00
Ballymena United FC Ballymena United FC
17:00
Loughgall FC Loughgall FC
17:00
Glenavon FC Glenavon FC
17:00
Newry City AFC Newry City AFC
17:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
19:30
Larne FC Larne FC
19:30
Cliftonville FC Cliftonville FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
16:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
16:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
17:00
Ards Ards
17:00
Newington FC Newington FC
17:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
17:00
Dergview FC Dergview FC
17:00
Dundela FC Dundela FC
17:00
Bangor Bangor
17:00
Institute FC Institute FC
17:00
Annagh United FC Annagh United FC
17:00
Portadown FC Portadown FC
17:00
Harland And Wolff Welders Harland And Wolff Welders
Kuzey Makedonya - Prva Liga
16:00
FK Akademija Pandev Brera Strumica FK Akademija Pandev Brera Strumica
0 : 0
Voska Sport Voska Sport
16:00
FK Shkupi FK Shkupi
3 : 1
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
16:00
KF Gostivari KF Gostivari
2 : 1
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
16:00
Ohrid Ohrid
2 : 2
FK Novaci 2005 FK Novaci 2005
16:00
FK Belasica Strumica FK Belasica Strumica
16:00
FK Kamenica Sasa FK Kamenica Sasa
16:00
GFK Osogovo Kocani GFK Osogovo Kocani
16:00
FK Detonit Plackovica FK Detonit Plackovica
16:00
FK Pobeda AD Prilep FK Pobeda AD Prilep
16:00
FK Kozuf Gevgelija FK Kozuf Gevgelija
16:00
Bashkimi Kumanovo Bashkimi Kumanovo
16:00
FK Karaorman FK Karaorman
16:00
FK Teteks 1953 FK Teteks 1953
1 : 2
FK Vardar Negotino FK Vardar Negotino
16:00
KF Besa Doberdoll KF Besa Doberdoll
16:00
Skopje Skopje
16:00
Pelister Bitola Pelister Bitola
16:00
FK Arsimi 1973 FK Arsimi 1973
Letonya - 1st Ligas
14:00
Valmiera FC II Valmiera FC II
14:00
FK Tukums 2000/Tss II FK Tukums 2000/Tss II
18:00
FK Smiltene/Bjss FK Smiltene/Bjss
18:00
Leevon Ppk Leevon Ppk
19:00
Riga FC II Riga FC II
19:00
SK Super Nova SK Super Nova
Letonya - Virsliga
16:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
3 : 0
FK Metta / LU FK Metta / LU
18:00
FK Jelgava FK Jelgava
0 : 0
FK Auda Riga FK Auda Riga
Litvanya - 1 Lyga
13:00
FK Garliava FK Garliava
13:00
FK Babrungas Plunge FK Babrungas Plunge
14:00
FK Minija 2017 FK Minija 2017
14:00
FK Tauras Taurage FK Tauras Taurage
16:00
FK Ekranas FK Ekranas
16:00
FC Neptunas Klaipeda FC Neptunas Klaipeda
17:00
FA Siauliai B FA Siauliai B
17:00
BE1 NFA BE1 NFA
19:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
19:00
FK Nevesis FK Nevesis
Litvanya - A Lyga
15:00
FK Transinvest FK Transinvest
0 : 1
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
17:00
FK Suduva Marijampole FK Suduva Marijampole
0 : 1
FC Hegelmann FC Hegelmann
Litvanya - II Lyga
13:00
VJFM Fortuna Kaunas VJFM Fortuna Kaunas
:
FK Dembava FK Dembava
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Shabab Al Ghazieh SC Shabab Al Ghazieh SC
16:00
Tripoli AC Tripoli AC
16:00
Racing Beirut Racing Beirut
16:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
20:00
SC Bettembourg SC Bettembourg
20:00
FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen Wormeldange
Macaristan - NB I
15:30
Kisvarda FC Kisvarda FC
4 : 1
Ujpest FC Budapest Ujpest FC Budapest
18:00
Debreceni VSC Debreceni VSC
0 : 0
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
20:30
Paksi SE Paksi SE
20:30
Fehervar FC Szekesfehervar Fehervar FC Szekesfehervar
Macaristan - NB I, Kadınlar
12:00
Fehervar FC Fehervar FC
1 : 9
ETO FC Gyor ETO FC Gyor
15:00
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
15:00
Haladas Viktoria Szombathely Haladas Viktoria Szombathely
17:00
Szent Mihaly SE Szent Mihaly SE
17:00
Szekszardi Ufc Szekszardi Ufc
18:00
MTK Hungaria FC MTK Hungaria FC
18:00
Puskas Akademia Felcsut Puskas Akademia Felcsut
20:00
BSC 1924 Kft BSC 1924 Kft
20:00
MTK Hungaria FC MTK Hungaria FC
Mali - Ligue 1
19:15
AS Black Star AS Black Star
19:15
AS Police AS Police
19:15
Cercle Olympique de Bamako Cercle Olympique de Bamako
19:15
AS Bakaridjan AS Bakaridjan
19:15
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
19:15
Usfas Bamako Usfas Bamako
Malta - Challange Ligi
15:00
Swieqi United FC Swieqi United FC
15:00
Lija Athletic Lija Athletic
15:00
Senglea Athletic Senglea Athletic
15:00
Zurrieq Zurrieq
17:30
ST Andrew FC ST Andrew FC
17:30
Attard FC Attard FC
17:30
Zabbar Saint Patrick FC Zabbar Saint Patrick FC
17:30
Melita FC Melita FC
Malta - Premier Lig
15:00
Floriana FC Floriana FC
4 : 0
Mosta FC Mosta FC
17:15
Gzira United FC Gzira United FC
0 : 0
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
21:00
Pumas Unam Pumas Unam
21:00
CD Guadalajara CD Guadalajara
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:05
Queretaro FC Queretaro FC
0 : 2
Mazatlan FC Mazatlan FC
06:00
Necaxa Necaxa
2 : 0
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
06:00
Puebla FC Puebla FC
0 : 1
Cruz Azul Cruz Azul
Meksika - Liga Premier Serie A
03:00
Tecos FC Tecos FC
6 : 0
Club Calor Club Calor
20:00
Leones Negros Udg II Leones Negros Udg II
20:00
Alacranes de Durango Alacranes de Durango
Meksika - Liga Premier Serie B
02:00
CF Petroleros De Poza Rica CF Petroleros De Poza Rica
3 : 1
Canoneros Marina Canoneros Marina
21:00
CD Avispones de Chilpancingo AC CD Avispones de Chilpancingo AC
21:00
Ciervos FC Ciervos FC
21:00
Pachuca Premier Pachuca Premier
21:00
CD Ayense AC CD Ayense AC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Club America U23 Club America U23
18:00
Deportivo Toluca U23 Deportivo Toluca U23
18:00
Rayados de Monterrey U23 Rayados de Monterrey U23
18:00
Tigres UANL U23 Tigres UANL U23
18:30
CF Pachuca U23 CF Pachuca U23
18:30
Chivas Guadalajara U23 Chivas Guadalajara U23
Moldova - Divizia A
16:00
CSF Spartanii Selemet CSF Spartanii Selemet
16:00
FC Speranta Drochia FC Speranta Drochia
16:00
Csct Saksan Csct Saksan
16:00
FC Floresti FC Floresti
16:00
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
16:00
FC Iskra Ribnita FC Iskra Ribnita
16:00
FC Olimp Comrat FC Olimp Comrat
16:00
Fcm Ungheni Fcm Ungheni
Moldova - Süper Lig
15:00
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
1 : 4
FC Milsami FC Milsami
18:00
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
0 : 0
FC Balti FC Balti
Nijerya - Premier League
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Remo Stars Remo Stars
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:00
Oevrevoll Hosle IL Oevrevoll Hosle IL
1 : 1
TIL 2020 TIL 2020
15:00
FK Fortuna Alesund FK Fortuna Alesund
15:00
KIL/Hemne Fotball KIL/Hemne Fotball
16:00
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
16:00
Viking FK Viking FK
16:00
Hoenefoss BK Hoenefoss BK
16:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
FK Orn-Horten FK Orn-Horten
2 : 0
Brattvag Brattvag
16:00
Lysekloster Lysekloster
1 : 3
Vard Haugesund Vard Haugesund
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
IK Junkeren IK Junkeren
2 : 5
Grorud IL Grorud IL
15:00
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
1 : 2
Strommen Strommen
16:00
Strindheim Strindheim
0 : 3
Skeid Skeid
16:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
3 : 0
Eidsvold TF Eidsvold TF
Norveç - 3. Küme Grup 1
15:00
Os Os
15:00
SK Djerv 1919 SK Djerv 1919
15:00
FK Haugesund 2 FK Haugesund 2
1 : 0
Froeya IL Froeya IL
15:00
Stord FK Stord FK
1 : 1
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
15:00
Fana IL Fana IL
15:00
IL Sandviken IL Sandviken
16:00
Floroe SK Floroe SK
0 : 1
Bjarg Bjarg
16:00
Ardal Ardal
16:00
Loddefjord Loddefjord
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
Start (A) Start (A)
15:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
15:00
FK Vidar FK Vidar
3 : 2
Vigor Vigor
16:00
Vindbjart FK Vindbjart FK
3 : 2
Madla Madla
17:00
Brodd Brodd
17:00
Fram IF Fram IF
Norveç - 3. Küme Grup 3
16:00
Nordstrand Nordstrand
2 : 2
Asker Fotball Asker Fotball
16:00
Frigg Frigg
16:00
Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
16:00
KFUM 2 KFUM 2
5 : 1
Oppsal Oppsal
Norveç - 3. Küme Grup 4
14:00
Orkla Orkla
2 : 3
Stromsgodset 2 Stromsgodset 2
16:00
Surnadal Surnadal
2 : 3
Melhus Melhus
16:00
Verdal Verdal
0 : 1
Trygg/Lade Trygg/Lade
16:00
Mosjoen IL Mosjoen IL
1 : 5
Nardo FK Nardo FK
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
Lorenskog Lorenskog
5 : 1
Hoedd IL 2 Hoedd IL 2
17:30
Kristiansund BK 2 Kristiansund BK 2
17:30
Ready Fotball Ready Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 6
19:00
Skjervoey Skjervoey
19:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
Norveç - Eliteserien
19:00
Fredrikstad Fredrikstad
19:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Norveç - Toppserien,Bayanlar
16:00
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
1 : 0
Stabaek IF Stabaek IF
16:00
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
4 : 0
Kolbotn Kolbotn
16:00
Asane Asane
0 : 1
Roa Roa
16:00
LSK Kvinner LSK Kvinner
3 : 0
Arna-Bjornar Arna-Bjornar
17:45
SK Brann SK Brann
0 : 0
Lyn Lyn
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
San Francisco FC San Francisco FC
3 : 1
CA Independiente de la Chorrera CA Independiente de la Chorrera
Paraguay - 2.Lig
00:15
Encarnacion FC Encarnacion FC
0 : 0
CA 3 de Febrero CDE CA 3 de Febrero CDE
02:30
Guairena FC Guairena FC
0 : 0
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
16:00
Carapegua Carapegua
1 : 0
Club Fernando Club Fernando
16:00
Martin Ledesma Martin Ledesma
2 : 0
CA Colegiales CA Colegiales
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:00
Club Guarani Club Guarani
1 : 0
Sol De America Sol De America
04:00
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
1 : 2
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
Peru - Liga 1
22:30
Alianza Atletico Alianza Atletico
22:30
Union Comercio Union Comercio
23:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
23:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
Peru - Liga Femenina
23:00
Club Alianza Lima Club Alianza Lima
23:00
Universidad San Antonio Abad Universidad San Antonio Abad
Polonya - CLJ
12:00
Odra Opole Odra Opole
12:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
13:00
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
2 : 1
MKS Korona Kielce MKS Korona Kielce
13:00
Lech Poznan Lech Poznan
13:00
Bialystok Bialystok
13:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
13:00
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
16:00
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
16:00
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
17:00
Arka Gdynia Arka Gdynia
17:00
Warta Poznan Warta Poznan
Polonya - Ekstraklasa
16:00
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
0 : 0
Widzew Lodz Widzew Lodz
18:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
18:30
KKS Lech Poznan KKS Lech Poznan
21:00
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
21:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
14:15
Medyk Konin Medyk Konin
14:15
GKS Katowice GKS Katowice
Polonya - I Liga
16:10
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
16:10
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
18:00
KKS Kalisz KKS Kalisz
18:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
20:00
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
20:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Polonya - I Ligi
16:00
GKS Katowice GKS Katowice
1 : 3
Odra Opole Odra Opole
18:30
Wisla Plock Wisla Plock
18:30
Wisla Krakow Wisla Krakow
21:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
21:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
Polonya - III Liga, Grup 1
13:00
Concordia Elblag Concordia Elblag
1 : 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow Mazowiecki
13:00
Jagiellonia II Bialystok Jagiellonia II Bialystok
13:00
Lomza Lomza
15:00
GKS Wikielec GKS Wikielec
0 : 0
KS Warta Sieradz KS Warta Sieradz
16:00
Olimpia Zambrow Olimpia Zambrow
1 : 2
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
17:00
Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
17:00
Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit Nowy Dwor Mazowiecki
17:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
17:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
17:00
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
17:00
Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek
Polonya - III Liga, Grup 2
13:00
Cartusia Kartuzy Cartusia Kartuzy
13:00
Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda Wielkopolska
15:30
Pogon Szczecin II Pogon Szczecin II
15:30
Vineta Wolin Vineta Wolin
16:00
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
16:00
Gedania Gdansk Gedania Gdansk
16:00
Elana Torun Elana Torun
3 : 0
KTS-K Luzino KTS-K Luzino
17:00
Pogon Nowe Skalmierzyce Pogon Nowe Skalmierzyce
17:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
17:00
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
17:00
Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
Polonya - III Liga, Grup 3
13:00
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
2 : 0
KS Gornik Polkowice KS Gornik Polkowice
13:00
Odra Bytom Odrzanski Odra Bytom Odrzanski
1 : 1
GSK Pniowek Pawlowice GSK Pniowek Pawlowice
14:00
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
14:00
Rakow II Czestochowa Rakow II Czestochowa
15:00
Unia Turza Slaska Unia Turza Slaska
15:00
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
16:00
Warta Gorzow Wielkopolski Warta Gorzow Wielkopolski
16:00
Slask II Wroclaw Slask II Wroclaw
16:00
LZS Starowice LZS Starowice
4 : 1
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
17:00
Mkp Carina Gubin Mkp Carina Gubin
17:00
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
18:00
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
18:00
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Polonya - III Liga, Grup 4
14:00
Avia Swidnik Avia Swidnik
14:00
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
15:00
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
15:00
Wieczysta Krakow Wieczysta Krakow
16:00
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
3 : 0
Star Starachowice Star Starachowice
16:30
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
16:30
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
17:00
Unia Tarnow Unia Tarnow
17:00
Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
17:00
Chelmianka Chelm Chelmianka Chelm
17:00
Czarni Polaniec Czarni Polaniec
17:00
Wislanie Jaskowice Wislanie Jaskowice
17:00
KKS Karpaty Krosno KKS Karpaty Krosno
18:00
Podlasie Biala Podlaska Podlasie Biala Podlaska
18:00
Podhale Nowy Targ Podhale Nowy Targ
Romanya - Liga 2
11:00
CS Mioveni CS Mioveni
11:00
CSC 1599 Selimbar CSC 1599 Selimbar
11:00
FC Unirea Dej FC Unirea Dej
2 : 0
CSC Dumbravita CSC Dumbravita
11:00
CSM Resita CSM Resita
2 : 1
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
11:00
CSM Alexandria CSM Alexandria
11:00
ACS Champions FC Arges ACS Champions FC Arges
11:00
Csa Steaua Bucuresti Csa Steaua Bucuresti
4 : 1
AFC Progresul 1944 Spartac AFC Progresul 1944 Spartac
11:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:00
AFC Chindia Targoviste AFC Chindia Targoviste
11:00
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
3 : 2
Csm Slatina Csm Slatina
12:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
2 : 1
CS Corvinul 1921 Hunedoara CS Corvinul 1921 Hunedoara
Romanya - Liga 3
16:55
ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
16:55
CS Phoenix Buzias CS Phoenix Buzias
17:00
Csm Satu Mare Csm Satu Mare
17:00
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
17:00
Csm Bacau Csm Bacau
17:00
ACS FC Bacau ACS FC Bacau
17:00
CS Stiinta Miroslava CS Stiinta Miroslava
17:00
Csm Bucovina Radauti Csm Bucovina Radauti
17:00
CSM Focsani 2007 CSM Focsani 2007
17:00
ASC Unirea Branistea ASC Unirea Branistea
17:00
Cs Sporting Liesti Cs Sporting Liesti
17:00
AFC Metalul Buzau AFC Metalul Buzau
17:00
AS FC Agricola Borcea AS FC Agricola Borcea
17:00
Cs Afumati Cs Afumati
17:00
SC Popesti Leordeni SC Popesti Leordeni
17:00
Scm Dunarea Giurgiu Scm Dunarea Giurgiu
17:00
CS Blejoi CS Blejoi
17:00
CS Dinamo Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
17:00
Asc Olimpic Zarnesti Asc Olimpic Zarnesti
17:00
ACS Kids Tampa Brasov ACS Kids Tampa Brasov
17:00
Fc Rasnov Fc Rasnov
17:00
FC Muscelul Campulung FC Muscelul Campulung
17:00
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
17:00
CSM Cetatea Turnu Magurele CSM Cetatea Turnu Magurele
17:00
Acso Filiasi Acso Filiasi
17:00
CSM Deva CSM Deva
17:00
ASC Viitorul Simian ASC Viitorul Simian
17:00
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
17:00
Csc Peciu Nou Csc Peciu Nou
17:00
FC Bihor Oradea FC Bihor Oradea
17:00
ACS Medias 2022 ACS Medias 2022
17:00
Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia
17:00
CS Unirea Ungheni 2018 CS Unirea Ungheni 2018
17:00
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
17:00
CS Crisul Santandrei CS Crisul Santandrei
17:00
Scm Zalau Scm Zalau
17:00
Vointa Limpezis Vointa Limpezis
17:00
CS Viitorul Ianca CS Viitorul Ianca
17:00
ACS Hamangia Baia ACS Hamangia Baia
17:00
Csm Ramnicu Sarat Csm Ramnicu Sarat
17:00
AFC 1919 Dacia Unirea Braila AFC 1919 Dacia Unirea Braila
17:00
ACS Viitorul Sutesti ACS Viitorul Sutesti
17:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda CSA Axiopolis Sport Cernavoda
17:00
ACS Recolta Gheorghe Doja ACS Recolta Gheorghe Doja
17:00
CS Gloria Baneasa CS Gloria Baneasa
17:00
Sc Fc Voluntari II Sc Fc Voluntari II
17:00
Cso Plopeni Cso Plopeni
17:00
FC Pucioasa FC Pucioasa
17:00
Csm Flacara Moreni Csm Flacara Moreni
17:00
CS Paulesti CS Paulesti
17:00
AFCS Viitorul Curita AFCS Viitorul Curita
17:00
Asc Ciucas Tarlungeni Asc Ciucas Tarlungeni
17:00
Acs Kse Targu Secuiesc Acs Kse Targu Secuiesc
17:00
ACS SR Municipal Brasov ACS SR Municipal Brasov
17:00
ACS Oltul Curtisoara ACS Oltul Curtisoara
17:00
Cso Petrolul Potcoava Cso Petrolul Potcoava
17:00
CS Sporting Rosiori 2008 CS Sporting Rosiori 2008
17:00
ACS Cozia Calimanesti ACS Cozia Calimanesti
17:00
CS Gilortul Targu Carbunesti CS Gilortul Targu Carbunesti
17:00
Cso Turceni Cso Turceni
17:00
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
17:00
CS Socodor CS Socodor
17:00
CS Soimii Lipova CS Soimii Lipova
17:00
Acb Ineu Acb Ineu
17:00
FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare
17:00
CS Minerul 1947 Ocna Dej CS Minerul 1947 Ocna Dej
17:00
Csm Victoria Carei Csm Victoria Carei
17:00
FCM Baia Mare FCM Baia Mare
Romanya - Superliga
17:00
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
1 : 0
ASC Otelul Galati ASC Otelul Galati
21:30
U. Cluj U. Cluj
21:30
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
San Marino - Campionato Sammarinese
16:00
Cosmos Serravalle Cosmos Serravalle
16:00
Libertas Libertas
16:00
SS Pennarossa SS Pennarossa
16:00
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
16:00
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
16:00
SP Tre Penne SP Tre Penne
16:00
San Marino Academy San Marino Academy
16:00
Murata Murata
Senegal - Premier Lig
19:30
Diambars FC Diambars FC
19:30
Stade de Mbour Stade de Mbour
19:30
Dakar Sacre Coeur Dakar Sacre Coeur
19:30
Jamono Fatick Jamono Fatick
19:30
US Goree US Goree
19:30
Teungueth FC Teungueth FC
Şili - Primera B
19:00
Santiago Morning Santiago Morning
19:00
Antofagasta Antofagasta
Şili - Primera Division, Women
18:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
18:00
Union Espanola Union Espanola
18:00
Santiago Morning Santiago Morning
18:00
Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion
22:30
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
22:30
Palestino Palestino
23:00
Colo Colo Colo Colo
23:00
Audax Italiano Audax Italiano
Şili - Segunda Division
22:00
Real San Joaquin Real San Joaquin
22:00
CD Melipilla CD Melipilla
22:00
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
22:00
Deportes Rengo Deportes Rengo
Sırbistan - Prva Liga
17:00
FK Jedinstvo UB FK Jedinstvo UB
17:00
Gfk Dubocica Gfk Dubocica
17:00
FK Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice
17:00
RFK Graficar Beograd RFK Graficar Beograd
17:00
FK Macva Sabac FK Macva Sabac
17:00
Belgrade Belgrade
17:00
FK Smederevo FK Smederevo
17:00
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
12:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
4 : 0
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
15:30
AS Trencin AS Trencin
15:30
GFC Topolcany GFC Topolcany
17:00
FC Tatran Presov FC Tatran Presov
17:00
FC Petrzalka 1898 FC Petrzalka 1898
18:00
Spartak Myjava Spartak Myjava
18:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Slovakya - 2. Liga
17:00
MSK Puchov MSK Puchov
17:00
Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
17:00
FK Slavoj Trebisov FK Slavoj Trebisov
17:00
FK Humenne FK Humenne
17:00
MFK Tatran Liptovsky Mikulas MFK Tatran Liptovsky Mikulas
17:00
MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica
Slovakya - 3. Liga, Batı
17:30
Slovan Dusla Sala Slovan Dusla Sala
17:30
TJ Jednota Banova TJ Jednota Banova
17:30
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
17:30
FK Podkonice FK Podkonice
17:30
MFK Zvolen MFK Zvolen
17:30
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
Slovakya - 3. Liga, Doğu
17:00
MSK Novohrad Lucenec MSK Novohrad Lucenec
17:00
1.FK Svidnik 1.FK Svidnik
17:00
MFK Stara Lubovna MFK Stara Lubovna
17:00
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
17:00
MFK Vranov Nad Topou MFK Vranov Nad Topou
17:00
FC Rimavska Sobota FC Rimavska Sobota
17:00
SK Odeva Lipany SK Odeva Lipany
17:00
MSK Namestovo MSK Namestovo
Slovakya - Superliga
16:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 : 0
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
19:00
AS Trencin AS Trencin
19:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
19:00
FK Kosice FK Kosice
19:00
MFK Skalica MFK Skalica
19:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
19:00
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
Tatran Presov Tatran Presov
1 : 1
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
12:00
FC Kosice FC Kosice
2 : 2
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
12:00
ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova
2 : 3
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
12:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
0 : 3
AS Trencin AS Trencin
12:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 2
FC Petrzalka FC Petrzalka
12:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 : 1
MSK Zilina MSK Zilina
Slovenya - 2nd Liga
16:30
NK Bistrica NK Bistrica
16:30
Primorje Ajdovscina Primorje Ajdovscina
18:00
NK Ilirija NK Ilirija
18:00
Fuzinar Ravne Fuzinar Ravne
18:15
ND Gorica ND Gorica
18:15
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
Slovenya - PrvaLiga
16:00
NK Rogaska NK Rogaska
1 : 2
NK Celje NK Celje
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
2 : 2
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
1 : 1
Simba SC Simba SC
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
1 : 1
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
17:00
Young Africans SC Young Africans SC
17:00
Simba SC Simba SC
19:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
19:00
Dodoma FC Dodoma FC
Tayvan - Mulan Football League
08:00
Inter Taoyuan Inter Taoyuan
08:00
Taipei Xiongzan Taipei Xiongzan
11:00
New Taipei Hang Yuen New Taipei Hang Yuen
11:00
Taichung Blue Whale Taichung Blue Whale
13:00
Hualian Hualian
13:00
Kaohsiung Sunny Bank Kaohsiung Sunny Bank
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
23:00
Club Sando Club Sando
23:00
Caledonia AIA Caledonia AIA
Tunus - Lig 1
15:00
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
15:00
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
15:00
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
15:00
Club Africain Club Africain
15:00
Stade Tunisien Stade Tunisien
15:00
Us Monastir Us Monastir
17:00
AS Marsa AS Marsa
1 : 1
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
17:00
Es Metlaoui Es Metlaoui
0 : 0
As Soliman As Soliman
17:00
Us Tataouine Us Tataouine
1 : 0
CA Bizertin CA Bizertin
19:30
Club Africain Club Africain
19:30
Stade Tunisien Stade Tunisien
19:30
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
19:30
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
Tunus - Ligue 2
17:00
SC Moknine SC Moknine
17:00
Cs Chebba Cs Chebba
17:00
Stade Gabesien Stade Gabesien
17:00
Es Zarzis Es Zarzis
17:00
CO Medenine CO Medenine
17:00
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
FC Podillya Khmelnytskyi FC Podillya Khmelnytskyi
3 : 1
MFC Metalurh Zaporizhya MFC Metalurh Zaporizhya
12:30
FC Ingulets Petrove FC Ingulets Petrove
:
FC Epitsentr Dunaivtsi FC Epitsentr Dunaivtsi
13:00
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
13:00
FC Chernigiv FC Chernigiv
13:30
Victoria Mykolaivka Victoria Mykolaivka
13:30
FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
14:30
FSC Bukovyna Chernivtsi FSC Bukovyna Chernivtsi
14:30
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport Horishni Plavni
Ukrayna - Premier Lig
13:00
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
1 : 1
FC Minaj FC Minaj
15:30
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
0 : 0
FC Dynamo Kyiv FC Dynamo Kyiv
18:00
FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv
18:00
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
Ukrayna - U19
12:00
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
12:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
12:00
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
12:00
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
14:00
FC Zorya Lugansk FC Zorya Lugansk
14:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Bolivya Bolivya
0 : 6
Venezuela Venezuela
02:30
Brezilya Brezilya
5 : 1
Şili Şili
Uruguay - 2.Lig
16:00
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
16:00
Cerrito CS Cerrito CS
18:30
Colon FC Colon FC
18:30
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
22:00
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
22:00
Club Oriental de Football Club Oriental de Football
23:00
La Luz FC La Luz FC
23:00
Juventud de las Piedras Juventud de las Piedras
Uruguay - Premier Lig
21:00
CA Progreso CA Progreso
21:00
CA Boston River CA Boston River
23:30
CA Cerro CA Cerro
23:30
CA Fenix Montevideo CA Fenix Montevideo
Venezuela - Premier Lig
02:00
Monagas SC Monagas SC
1 : 0
Zamora FC Zamora FC
23:00
Portuguesa FC Portuguesa FC
23:00
Estudiantes de Merida Estudiantes de Merida
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30
Dunedin City Royals FC Dunedin City Royals FC
4 : 4
Ferrymead Bays Ferrymead Bays
05:00
Selwyn United FC Selwyn United FC
0 : 5
Nelson Suburbs FC Nelson Suburbs FC
05:30
Miramar Rangers Miramar Rangers
3 : 2
Western Suburbs FC Western Suburbs FC
05:45
Christchurch United FC Christchurch United FC
4 : 3
Universities of Canterbury AFC Universities of Canterbury AFC
05:45
FC Twenty 11 FC Twenty 11
0 : 5
Nomads United AFC Nomads United AFC
06:00
Petone FC Petone FC
2 : 3
Island Bay United Island Bay United
06:00
Bay Olympic Bay Olympic
1 : 2
Birkenhead United AFC Birkenhead United AFC
06:00
East Coast Bays East Coast Bays
2 : 2
Hamilton Wanderers AFC Hamilton Wanderers AFC
06:00
Western Springs AFC Western Springs AFC
7 : 1
Tauranga City AFC Tauranga City AFC
06:00
Eastern Suburbs AFC Eastern Suburbs AFC
3 : 0
Manurewa AFC Manurewa AFC
06:45
Wellington Olympic Wellington Olympic
4 : 1
Waterside Karori Waterside Karori
08:00
Melville United AFC Melville United AFC
1 : 2
Auckland United FC Auckland United FC
Yunanistan - Super League
15:00
Panserraikos FC Panserraikos FC
2 : 2
OFI Crete OFI Crete
17:30
Volos NPS Volos NPS
0 : 1
Atromitos Athens Atromitos Athens
19:30
Pas Giannina Pas Giannina
19:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:00
AE Kifisia FC AE Kifisia FC
20:00
Panaitolikos Agrinio Panaitolikos Agrinio
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45
Panathinaikos Panathinaikos
13:45
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Yunanistan - U19 Süper Ligi
10:45
Volos NPS Volos NPS
2 : 2
Panathinaikos Panathinaikos
11:00
OFI OFI
3 : 1
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
13:00
Pas Giannina Pas Giannina
:
Panaitolikos Panaitolikos
15:00
AE Kifisia AE Kifisia
15:00
PAOK Thessaloniki PAOK Thessaloniki
Zambiya - Premiyer Lig
21:00
Green Eagles Green Eagles
21:00
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
21:00
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
21:00
Zanaco FC Zanaco FC
21:00
Konkola Blades Konkola Blades
21:00
FC Muza FC Muza
21:00
Nkwazi Nkwazi
21:00
Forest Rangers Forest Rangers
21:00
Power Dynamos Power Dynamos
21:00
Nkana FC Nkana FC
21:00
Prison Leopards Prison Leopards
21:00
Trident FC Trident FC
21:00
Zesco United Zesco United
21:00
Mutondo Stars Mutondo Stars
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Manica Diamonds FC Manica Diamonds FC
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
2 : 0
Greenfuel FC Greenfuel FC
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 31 49 84
2 Fenerbahçe 31 56 82
3 Trabzonspor 32 12 52
4 Beşiktaş 31 4 47
5 Kasımpaşa 32 -2 46
6 Çaykur Rizespor 31 -7 45
7 EMS Yapı Sivasspor 32 -5 44
8 Rams Başakşehir 31 3 43
9 Bitexen Antalyaspor 31 2 42
10 Corendon Alanyaspor 31 -1 42
11 Yukatel Adana Demirspor 31 5 39
12 Yılport Samsunspor 31 -6 37
13 Mondihome Kayserispor 31 -9 36
14 Tümosan Konyaspor 32 -11 36
15 MKE Ankaragücü 31 -3 34
16 Atakaş Hatayspor 31 -5 33
17 Gaziantep FK 31 -13 31
18 VavaCars Fatih Karagümrük 31 -5 30
19 Siltaş Yapı Pendikspor 31 -27 30
20 İstanbulspor 31 -37 13
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 30 43 68
2 Göztepe 29 32 59
3 Sakaryaspor 29 13 50
4 Ahlatcı Çorum FK 29 17 49
5 Kocaelispor 29 9 49
6 Bodrum FK 29 17 48
7 Teksüt Bandırmaspor 29 19 45
8 Gençlerbirliği 30 5 44
9 Boluspor 29 -5 43
10 Erzurumspor FK 29 3 40
11 Ankara Keçiörengücü 30 -9 36
12 Ümraniyespor 29 -8 34
13 Manisa FK 30 -1 33
14 Astor Enerji Şanlıurfaspor 29 -4 33
15 Tuzlaspor 29 -14 31
16 Adanaspor 29 -18 31
17 Altay 29 -52 15
18 Bitexen Giresunspor 29 -47 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern Münih 6 6 16
2 FC Copenhagen 6 0 8
3 Galatasaray 6 -3 5
4 Manchester United 6 -3 4