Futbolda haftanın programı | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

29 Temmuz 2021 - 01:24

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Son Güncelleme :

05 Şubat 2021 -

Futbolda Süper Lig 24’üncü, TFF 1. Lig 20’nci hafta karşılaşmalarıyla devam edecek. Misli.com 2. Lig’de ise 22’nci hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:Süper Lig

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-Atakaş Hatayspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Medipol Başakşehir-Fatih Karagümrük (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)

7 Şubat Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hes Kablo Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)

16.00 Yukatel Denizlispor-Fraport TAV Antalyaspor (Denizli Atatürk)

19.00 Beşiktaş-İttifak Holding Konyaspor (Vodafone Park)

8 Şubat Pazartesi:

16.00 Gaziantep-Göztepe (Kalyon)

19.00 Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Yılport Samsunspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Menemenspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Eskişehirspor-Altay (Eskişehir Yeni)

16.00 İstanbulspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Adana Demirspor-Ankaraspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

7 Şubat Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00 Altınordu-Beypiliç Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Akhisarspor (Balıkesir Atatürk)

8 Şubat Pazartesi:

19.00 Giresunspor-Bursaspor (Giresun Atatürk)Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

7 Şubat Pazar:

13.00 Çorum-Kocaelispor (Çorum Şehir)

13.00 Manisa-Afjet Afyonspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.00 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Gümüşhanespor-Niğde Anadolu (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Zonguldak Kömürspor-Ergene Velimeşespor (Devrek İlçe)

13.00 Hacettepe-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Uşakspor-Sancaktepe (Uşak 1 Eylül)

13.00 Şanlıurfaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa GAP)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Kahramanmaraşspor (Ortahisar Yavuz Selim)

Kırmızı Grup

7 Şubat Pazar:

13.00 Bayburt Özel İdare-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Pendikspor-Turgutluspor (Pendik)

13.00 Mamak-Etimesgut Belediyespor (Çubuk İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Bodrumspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bodrum İlçe)

13.00 Karacabey Belediyespor-Eyüpspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.00 Sakaryaspor-Tarsus İdmanyurdu (Yeni Sakarya Atatürk)

13.00 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe)

13.00 Sivas Belediyespor-Vanspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25