Futbolda haftanın programı | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

24 Temmuz 2021 - 10:05

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 -

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig
Yarın:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gaziantep FK (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Demir Grup Sivasspor-Yukatel Denizlispor (Yeni 4 Eylül)

16.00 MKE Ankaragücü-Yeni Malatyaspor (Eryaman)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Atakaş Hatayspor-İttifak Holding Konyaspor (Antakya Atatürk)

19.00 Galatasaray-Fraport TAV Antalyaspor (Türk Telekom)

3 Ocak Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)

16.00 Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Vodafone Park)

19.00 Hes Kablo Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

4 Ocak Pazartesi:

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)

TFF 1. Lig
Yarın:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Akhisarspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bursaspor (Aktepe)

19.00 Altınordu-Aydeniz Et Balıkesirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

3 Ocak Pazar:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altay (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Giresunspor-Tuzlaspor (Giresun Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Ankaraspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

4 Ocak Pazartesi:

16.00 Eskişehirspor-Beypiliç Boluspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Adana Demirspor-Menemenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup

  1. Hafta

3 Ocak Pazar:

13.00 Sancaktepe FK-Sarıyer (Sancaktepe 15 Temmuz)

  1. Hafta

3 Ocak Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)

  1. Hafta

Yarın:

13.00 Ankara Demirspor-Kocaelispor (TCDD Ankara Demirspor)

Kırmızı Grup

  1. Hafta

Yarın:

13.00 Bayburt Özel İdare-Tarsus İdmanyurdu (Bayburt Genç Osman)

3 Ocak Pazar:

13.00 Mamak FK-Pazarspor (Çubuk İlçe)

  1. Hafta

Yarın:

13.00 GMG Kastamonuspor-Eyüpspor (Gazi)

Misli.com 3. Lig

  1. Grup
  2. Hafta

Yarın:

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Ofspor (Silivri)

  1. Grup
  2. Hafta

3 Ocak Pazar:

13.00 Nazilli Belediyespor-Yozgatspor 1959 FK (Nazilli İlçe)

  1. Grup
  2. Hafta

3 Ocak Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Bergama Belediyespor (Faruk Çelik)

4 Ocak Pazartesi:

12.00 Siirt İl Özel İdare-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Siirt Atatürk)

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25