Futbolda haftanın programı | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

18 Ocak 2022 - 07:08

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Son Güncelleme :

17 Aralık 2021 -

Spor Toto Süper Lig’de 17’nci, Spor Toto 1. Lig ile TFF 2. Lig’de 18’inci hafta maçları oynanacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig’de 17’nci, Spor Toto 1. Lig ile TFF 2. Lig’de de 18’inci hafta maçları oynanacak; TFF 3. Lig 1. ve 3. Grup’ta 17’nci ve ilk yarının son hafta maçları, 2. Grup’ta ise 18’inci hafta karşılaşmaları yapılacak. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde de 2021-2022 sezonu, ilk hafta maçlarıyla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, futbol liglerinde haftanın maçlarının programı şöyle:Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 GZT Giresunspor-Altay (Çotanak Spor Kompleksi)

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Trabzonspor-Atakaş Hatayspor (Medical Park)

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Nef)

19 Aralık Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Çaykur Didi)

16.00 Göztepe-VavaCars Fatih Karagümrük (Gürsel Aksel)

16.00 Yukatel Kayserispor-Gaziantep FK (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)Spor Toto 1. Lig

Yarın:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)

16.00 Beypiliç Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

19 Aralık Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-NasaDoge Menemenspor (Eryaman)

16.00 Tuzlaspor-Manisa FK (Vefa)

16.00 Bursaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Bitci Timsah Park)

19.00 Kocaelispor-Eyüpspor (Kocaeli)

20 Aralık Pazartesi:

17.30 İstanbulspor-Yılport Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Altaş Denizlispor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Denizli Atatürk)TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

13.00 Teco Karacabey Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

19 Aralık Pazar:

13.00 Zonguldak Kömürspor-Tarsus İdman Yurdu (Karaelmas Kemal Köksal)

13.00 Bucaspor 1928-Anagold 24Erzincanspor (Yeni Buca)

13.00 Eskişehirspor-Ankara Demirspor (Eskişehir Yeni)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırşehir Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Kırklarelispor-Uşakspor (Kırklareli Atatürk)

13.00 Pazarspor-Pendikspor (Pazar İlçe)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Akhisarspor (Diyarbakır)

Kırmızı Grup:

Yarın:

13.00 Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor (7 Ocak)

13.00 Sarıyer-Afjet Afyonspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu (Bodrum İlçe)

19 Aralık Pazar:

13.00 Serik Belediyespor-Turgutluspor (Serik İsmail Oğan)

13.00 Sivas Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Diyarbekirspor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Çorum-Adıyaman (Çorum Şehir)

13.00 Silahtaroğlu Vanspor-İnegölspor (Van Atatürk)

13.00 Somaspor-Hekimoğlu Trabzon (Soma Atatürk)

13.00 Ankaraspor-Etimesgut Belediyespor (Osmanlı)TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

13.00 Bergama Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Batman Petrolspor (Bolluca)

13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Kahta 02 Spor (Polatlı)

19 Aralık Pazar:

13.00 Belediye Kütahyaspor-Formül Erbaaspor (Dumlupınar)

13.00 Osmaniyespor-Çatalcaspor (7 Ocak)

13.00 Artvin Hopaspor-Sancaktepe (Hopa)

13.00 Fatsa Belediyespor-Elazığspor (Fatsa İlçe)

13.00 Bursa Yıldırımspor-Hendekspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Karaman Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Kemal Kaynaş)

2. Grup:

Yarın:

13.00 Hacettepe-Alagöz Holding Iğdır (Yenimahalle Hasan Doğan)

19 Aralık Pazar:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Çarşambaspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 Bitexen Düzcespor-Yomraspor (Düzce 18 Temmuz)

13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Altındağ (Şile)

13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-52 Orduspor (Darıca İlçe)

13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-İskenderunspor (Alemdağ)

13.00 Kuşadasıspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Kuşadası Özer Türk)

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşaspor (Dağılgan)

13.00 Kızılcabölükspor-Siirt İl Özel İdare (Kızılcabölük Semt)

3. Grup:

Yarın:

13.00 Modafen-İçel İdmanyurdu (Alemdağ)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yeşilyurt D.Ç Ofsporspor (Faruk Çelik)

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kardemir Karabükspor (Tepecik Şenol Güneş)

19 Aralık Pazar:

12.30 Ağrı 1970-Esenler Erokspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Fethiyespor-Belediye Derincespor (Fethiye İlçe)

13.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Edirnespor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Çankaya-Mardin 1969 (Yenimahalle Hasan Doğan)

13.00 Ceyhanspor-Orduspor 1967 (Ceyhan İlçe)

13.00 Karşıyaka-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 21 23 50
2 İttifak Holding Konyaspor 20 16 39
3 Atakaş Hatayspor 21 4 35
4 Medipol Başakşehir 20 10 34
5 Adana Demirspor 21 6 34
6 Fenerbahçe 21 7 33
7 Beşiktaş 21 3 32
8 Aytemiz Alanyaspor 21 0 32
9 Gaziantep FK 21 -1 31
10 Demir Grup Sivasspor 21 7 30
11 VavaCars Fatih Karagümrük 21 -1 30
12 Yukatel Kayserispor 21 0 28
13 Galatasaray 21 -2 27
14 GZT Giresunspor 21 -1 25
15 Fraport TAV Antalyaspor 21 -10 23
16 Göztepe 21 -5 21
17 Kasımpaşa 21 -5 21
18 Altay 21 -12 18
19 Çaykur Rizespor 21 -19 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 21 -20 15
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 20 19 42
2 MKE Ankaragücü 20 17 42
3 BB Erzurumspor 20 11 38
4 Eyüpspor 20 8 36
5 Royal Hastanesi Bandırmaspor 20 12 33
6 İstanbulspor 20 5 33
7 Yılport Samsunspor 19 5 30
8 Adanaspor 19 3 29
9 Tuzlaspor 20 1 27
10 Gençlerbirliği 19 -3 26
11 Manisa FK 20 -4 25
12 Beypiliç Boluspor 19 0 24
13 Kocaelispor 20 -5 24
14 Ankara Keçiörengücü 20 -5 23
15 Nasadoge Menemenspor 20 -10 23
16 Altınordu 20 -13 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 20 -11 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 17 12 39
2 Amed Sportif Faaliyetler 17 4 28
3 Nazilli Belediyespor 17 3 27
4 Bucaspor 1928 17 5 27
5 Isparta 32 Spor 17 3 25
6 Uşakspor A.Ş. 17 -2 24
7 Ankara Demirspor 17 2 24
8 Kırklarelispor 17 8 24
9 Şanlıurfaspor 17 1 23
10 Anagold 24Erzincanspor 17 5 23
11 Pazarspor 17 -3 22
12 Kırşehir Belediyespor 17 2 22
13 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 17 -6 21
14 Akhisarspor 17 -4 21
15 Tarsus İdman Yurdu 17 -2 20
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 17 0 18
17 TECO Karacabey Belediyespor 17 -9 16
18 Eskişehirspor 17 -19 13
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 19 33 45
2 1461 Trabzon FK 20 16 40
3 Sivas Belediyespor 20 21 37
4 Afjet Afyonspor 19 19 37
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 19 9 36
6 Çorum FK 19 16 34
7 Somaspor 19 8 32
8 Silahtaroğlu Vanspor FK 19 2 32
9 Bodrumspor 19 12 31
10 Ankaraspor 19 10 30
11 Serik Belediyespor 19 2 29
12 Etimesgut Belediyespor 20 -5 24
13 İnegölspor 19 -6 24
14 Diyarbekirspor 19 -2 22
15 Turgutluspor 20 -12 22
16 Adıyaman FK 19 -13 16
17 Sarıyer 19 -12 15
18 Ergene Velimeşespor 19 -24 12
19 Kahramanmaraşspor 19 -39 8
20 Niğde Anadolu FK 19 -35 6