EURO 2020’de son 16 turu maçları 26 Haziran Cumartesi günü başlayacak | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

24 Ekim 2021 - 05:40

EURO 2020’de son 16 turu maçları 26 Haziran Cumartesi günü başlayacak

EURO 2020’de son 16 turu maçları 26 Haziran Cumartesi günü başlayacak
Son Güncelleme :

24 Haziran 2021 -

16. Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2020) grup maçlarının tamamlanmasının ardından son 16 turu eşleşmeleri belli oldu.

İtalya, Belçika, Hollanda, İngiltere, İsveç ve Fransa grup lideri; Galler, Danimarka, Avusturya, Hırvatistan, İspanya ve Almanya grup ikincisi olarak; Çekya, İsviçre, Portekiz ve Ukrayna en iyi grup üçüncüleri arasına girerek turnuvada üst tura kaldı.

Son 16 turu eşleşmeleri ve maç programı ise şöyle:

26 Haziran (TSİ 19.00): Galler-Danimarka (Johan Cruyff Arena-Amsterdam)

26 Haziran (TSİ 22.00): İtalya-Avusturya (Wembley Stadı-Londra)

27 Haziran (TSİ 19.00): Hollanda-Çekya (Puskas Arena-Budapeşte)

27 Haziran (TSİ 22.00): Belçika-Portekiz (La Cartuja Stadı-Sevilla)

28 Haziran (TSİ 19.00): Hırvatistan-İspanya (Parken Stadı-Kopenhag)

28 Haziran (TSİ 22.00): Fransa- İsviçre (Ulusal Arena-Bükreş)

29 Haziran (TSİ 19.00): İngiltere-Almanya (Wembley Stadı-Londra)

29 Haziran (TSİ 22.00): İsveç-Ukrayna (Hampden Park-Glasgow)

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 10 11 24
2 Atakaş Hatayspor 9 11 19
3 Fenerbahçe 9 4 19
4 Beşiktaş 9 7 17
5 İttifak Holding Konyaspor 10 5 17
6 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
7 Galatasaray 9 2 17
8 Aytemiz Alanyaspor 9 0 17
9 Altay 10 0 15
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Gaziantep FK 10 -2 12
12 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
13 Yukatel Kayserispor 10 -4 11
14 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
15 Medipol Başakşehir 9 -1 9
16 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
17 GZT Giresunspor 10 -4 9
18 Göztepe 10 -5 8
19 Kasımpaşa 10 -6 6
20 Çaykur Rizespor 10 -14 4
# TAKIMLAR O AV P
1 MKE Ankaragücü 10 13 24
2 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
3 Eyüpspor 10 5 20
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 10 8 18
5 BB Erzurumspor 9 5 18
6 Kocaelispor 8 1 16
7 Tuzlaspor 9 1 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 9 -1 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 10 -4 9
15 Manisa FK 10 -6 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Ankara Keçiörengücü 9 -6 7
19 Balıkesirspor 8 -7 6
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 8 3 14
3 Isparta 32 Spor 7 4 14
4 Pazarspor 7 3 13
5 Zonguldak Kömürspor 8 3 13
6 Kırşehir Belediyespor 7 3 13
7 Bucaspor 1928 8 5 13
8 Nazilli Belediyespor 7 2 11
9 Karatay Termal 1922 Konyaspor 8 1 9
10 Şanlıurfaspor 6 1 9
11 Tarsus İdman Yurdu 7 -1 8
12 Uşakspor A.Ş. 7 -6 7
13 Akhisarspor 7 -5 7
14 Kırklarelispor 7 -2 7
15 Ankara Demirspor 7 -2 7
16 Anagold 24Erzincanspor 7 -3 6
17 Eskişehirspor 7 -11 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 6 -3 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Silahtaroğlu Vanspor FK 8 11 20
2 Sivas Belediyespor 8 13 18
3 Hekimoğlu Trabzon 8 11 18
4 Bodrumspor 8 11 16
5 Çorum FK 8 6 15
6 Ankaraspor 8 10 14
7 Sakaryaspor 8 6 14
8 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 8 2 14
9 Afjet Afyonspor 8 3 13
10 Etimesgut Belediyespor 8 0 13
11 Serik Belediyespor 8 -3 12
12 İnegölspor 8 1 11
13 Somaspor 8 0 11
14 Sarıyer 8 -1 10
15 Diyarbekirspor 8 -2 7
16 Turgutluspor 8 -7 5
17 Ergene Velimeşespor 8 -15 4
18 Niğde Anadolu FK 8 -17 4
19 Adıyaman FK 8 -9 3
20 Kahramanmaraşspor 8 -20 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0