Yüzmede genç ve açık yaş uzun kulvar milli takım seçmelerinde Türkiye rekoru | Yeni Bir GünYeni Bir Gün

26 Eylül 2021 - 18:52

Yüzmede genç ve açık yaş uzun kulvar milli takım seçmelerinde Türkiye rekoru

Yüzmede genç ve açık yaş uzun kulvar milli takım seçmelerinde Türkiye rekoru
Son Güncelleme :

25 Haziran 2021 -

Edirne Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen seçmelerin üçüncü gününde, Enka Spor Kulübü adına yarışan Ekaterina Avramova, 100 metre sırtüstü 1:00.48’lik derecesi ile 19+ yaş kategorisinde Türkiye rekorunun sahibi oldu.

Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçme Yarışları dördüncü gün müsabakalarıyla yarın devam edecek.

AA

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Altay 7 5 15
2 Beşiktaş 7 7 14
3 Trabzonspor 6 7 14
4 Atakaş Hatayspor 6 9 13
5 Fenerbahçe 6 4 13
6 İttifak Holding Konyaspor 6 4 12
7 Aytemiz Alanyaspor 6 -3 12
8 VavaCars Fatih Karagümrük 7 1 11
9 Yukatel Kayserispor 6 2 10
10 Demir Grup Sivasspor 7 3 9
11 Adana Demirspor 7 1 9
12 Galatasaray 6 -1 8
13 Fraport TAV Antalyaspor 7 -3 8
14 Gaziantep FK 7 -4 8
15 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 7 -7 6
16 Göztepe 6 -3 5
17 Kasımpaşa 6 -3 5
18 Medipol Başakşehir 6 -3 3
19 GZT Giresunspor 6 -7 1
20 Çaykur Rizespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 6 13 16
2 MKE Ankaragücü 6 6 12
3 Eyüpspor 6 3 12
4 BB Erzurumspor 6 0 12
5 Tuzlaspor 6 4 11
6 Kocaelispor 6 -1 10
7 Royal Hastanesi Bandırmaspor 6 1 9
8 Manisa FK 6 0 9
9 Beypiliç Boluspor 5 2 7
10 Yılport Samsunspor 5 0 7
11 Altınordu 6 -4 7
12 Menemenspor 6 -5 7
13 Adanaspor 6 0 6
14 Balıkesirspor 5 -3 6
15 Denizlispor 6 -3 6
16 Bursaspor 6 -1 5
17 Gençlerbirliği 6 -6 5
18 İstanbulspor 5 -1 4
19 Ankara Keçiörengücü 6 -5 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Şanlıurfaspor 3 2 7
2 Akhisarspor 3 0 6
3 Amed Sportif Faaliyetler 3 2 6
4 Nazilli Belediyespor 3 2 6
5 Pendikspor 2 2 6
6 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
7 Isparta 32 Spor 3 2 5
8 Eskişehirspor 3 0 4
9 Bucaspor 1928 3 1 4
10 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
11 Pazarspor 3 -3 3
12 Kırklarelispor 3 -2 3
13 Ankara Demirspor 3 -1 3
14 Uşakspor A.Ş. 2 -1 3
15 Karatay Termal 1922 Konyaspor 3 -1 2
16 Zonguldak Kömürspor 3 -3 0
17 Anagold 24Erzincanspor 2 -3 0
18 TECO Karacabey Belediyespor 2 -2 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 3 8 9
2 Bodrumspor 3 6 9
3 Ankaraspor 3 8 7
4 Hekimoğlu Trabzon 3 7 7
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 3 3 7
6 Somaspor 3 3 7
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 3 7
8 Etimesgut Belediyespor 3 2 6
9 Çorum FK 3 4 5
10 Sakaryaspor 3 2 5
11 Sarıyer 3 -1 4
12 Serik Belediyespor 3 -3 3
13 Afjet Afyonspor 3 -1 2
14 İnegölspor 3 -2 2
15 Diyarbekirspor 3 -4 1
16 Ergene Velimeşespor 3 -7 1
17 Turgutluspor 3 -3 0
18 Adıyaman FK 3 -8 0
19 Kahramanmaraşspor 3 -8 0
20 Niğde Anadolu FK 3 -9 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0